TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Стела 🌠 @cikakuree
#reach: 350   ( 2384th )
#followers: 350   ( 11503rd )
Твитер не е Фејсбук, ама ако 🤪
Козјак, 2022, масло на платно. https://t.co/s3YsdsTCDb
0ReTweets16Favorites·Details
Како и секогаш, многу брзо ги забораивте бомбите. И тие на Шарената, и тие во школите што беа до пред распустот. Во Македонија за сѐ се бара одговорност три дена, четвртиот се запивате у кафана и све заборавате. Затоа ни е вакво државичево.
1ReTweets5Favorites·Details
@Roma92377181 Од рубриката вицови за душа :)))
1ReTweets5Favorites·Details
@svoja_na_svoeto Абе што дроги ви даваат у тоа штабовите што вака одлепувате. За вас ни Демир Хисар нема решение.
0ReTweets4Favorites·Details
@retired_twink Firefox дефинитивно.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1баба дацеretired_twink1
2РОМАroma923771811
3Кирјанаsvoja_na_svoeto1