TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џони Тапиа @cile_ciki
#reach: 53278   ( 398th )
#followers: 3531   ( 1065th )
Битола рулс
Позајмица од ФБ https://t.co/Xs9kkFgzf2
70ReTweets344Favorites·Details
Шо би рекле битолчани
Шостори мажи берење, плоча да не турвате? https://t.co/uwNLeRQYQ6
18ReTweets175Favorites·Details
Кој мава со пет-џи https://t.co/UojYZLuwt7
11ReTweets103Favorites·Details
Кладов вакцина Фајзер и ојдов во Нептун по телевизор, па ко ќе се доближев до телевизорите со раката кај шо ја примив валцината се губеше сликата и шуштеше звукот, некој друг со вакво искуство?
11ReTweets60Favorites·Details
На Европското првенство нас Македонците не прогласија за Светски шампиони во пиење пиво, ако разберат дека од дома излегваме штеловани со литро ракија за помалце да потрошиме в кафана ќе не запишат во Гинисова книга за рекорди
1ReTweets20Favorites·Details
Џабе парфем од 100 евра, тајната е во Дове дезодоранс од 100 денари
1ReTweets8Favorites·Details
0ReTweets2Favorites·Details
@Lubenbuben @shestochulo Со тој нокт прознавам :)
0ReTweets2Favorites·Details
@MarincePink Скадарлија, нека трчат по калдрма ако не му е мака
0ReTweets1Favorites·Details
@vforvalerie Шо годиште си?
0ReTweets0Favorites·Details
@Dalibor57625433 Плачат вриштат
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бокиspejs_fraerot1
2ВикиПиги oink 🐽biktop161
3Lubenlubenbuben1
4Papata na 10te devojkishestochulo1
5princess consuelavforvalerie1
6sedi ne me znaeš.. 😜dalibor576254331
7Г-ѓа Старкmarincepink1