TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Чингелче@imaibeter @cingelce
#reach: 72   ( 3191st )
#followers: 72   ( 28144th )
Се додека ја гледаме и се движиме кон светлината сенките остануваат зад нас
0ReTweets3Favorites·Details
@AristoCat221 Времето не лекува, а најмногу болат лузните на душата
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1TheAristoCat 🇲🇰🇳🇱🇬🇧🇲🇹aristocat2211