TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

𝙺𝚘𝚘𝚕 𝙶 𝚁𝚞𝚏𝚏 🦒 @cinnamongiraffe
#reach: 48157   ( 986th )
#followers: 3811   ( 902nd )
#1
Ај да се караме дали е сутлијаш или сутлијач, ова со ч мене многу ми смета и не е точно да знаете.
3ReTweets55Favorites·Details
#2
Иам прашање, дали за вас постои убав и ружен кур, или све тоа ви изглеа на три тазе родени кртчиња?
4ReTweets47Favorites·Details
#3
Како шибаат куртони по партизанска на дождов не знам зашо би се туширала уопште
2ReTweets24Favorites·Details
#4
Филипче јави му се на роби да попушти од нетот ИЛИ ИСКОЧИВ НАДВОР ДА КАШЛАМ
3ReTweets21Favorites·Details
#5
Децата - секогаш- се огледало на родителите, не понекад, у случај да се чудите уште од сабајлево. Е сеа оние деца над 20 веќе не ги викаме деца зашо колку криво и да ги пораснале од дома, денес се возрасни и имаат избор како да се однесуваат.
2ReTweets22Favorites·Details
#6
Не знам каде прочитавте 'водно' во 'самоизолација' https://t.co/9C4FJYEfuZ
5ReTweets12Favorites·Details
#7
Непознатиот сторител се вика *кафичот позади дрвото да има појше место за маси*, може ќе го приметите коа ќе стигне до крајот на тротоарот💋 https://t.co/fIWcAAWi7t
2ReTweets21Favorites·Details
#8
@stxfn @sinisa_goliOtok I ovaa pa nemalo da kjuti, do zavchera imashe 2ipol godini gospogjice te molam smiri si gi barbikite😘
4ReTweets13Favorites·Details
#9
Фиром: еј ај оваа ќе ја зееме, имаше една успешна песна https://t.co/rpk6DUAsFT
0ReTweets23Favorites·Details
#11
@katiestrummer Другата би си ја врамила ко прав бумер tho😍

@thesleepy немало боље кавер у историја на списанија✨ https://t.co/vuWFtwiMw7
3ReTweets11Favorites·Details
#12
Или нека се стаат у групен карантин у бања, да не ги глеам со тоа секнењето по улици и одраното кашлање без рака https://t.co/B6CjFXsLCQ
3ReTweets9Favorites·Details
#13
Никој:
Јас: Дали стварно плаќате за лајкови? Као зашо е спонзорд ова? Дали сум бумер? https://t.co/p0Ek4Cq4l6
1ReTweets14Favorites·Details
#14
ПА КАЈ САКАТЕ ДА НАЈДАТ ПЛАСТИЧНО ЛАЖИЧЕ ЗА ЏВАКАЊЕ https://t.co/0DZKL5Wxs2
2ReTweets10Favorites·Details
#15
Не бе стартов на кулио у генгста парадајз ми праи да се осеќам ко хоумлес бејби деди на петорка
0ReTweets16Favorites·Details
#16
Све супер али ќе им пренесе некој на пасворд продакшн дека џабе умараат за дфест или морам ја?
1ReTweets13Favorites·Details
#17
Го мјутнав ранко за вие да го фејвате и пак да ми искача
0ReTweets15Favorites·Details
#18
@TheEvilShort До крај на живот ќе се смеам за ова😂 https://t.co/AP68Qc9XAm
2ReTweets9Favorites·Details
#20
Живеј брзо
Умри млада
Лошите девојки тоа го прават добро https://t.co/I67Pr6EBit
0ReTweets15Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Методија Ѓорѓиевgjorgjiev_m26
2ЖРТВА НА КАПИТАЛИЗМОТjumalatuoni23
3Хаклбери Курва 💫katiestrummer10
4aлисa у вондeрлeндiamalicemadness9
5зен нудистref8
6Iggy Pooptoshex7
7Snezhanalalahtootoot7
8урбана богородицаwaywrdswagabond6
9Жаркоoptimus_primat6
10Бледолики Џентлменpremnogulichno6