TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 40326   ( 673rd )
#followers: 341   ( 10890rd )
Дечки, потребни сме. За мало,златно девојче се работи. РТ ве молам! Да бидеме хумани!❤❤❤ https://t.co/079RFxKHyw
49ReTweets13Favorites·Details
Да се пријавам дека не останав во Скопје😂🏖🌞🏕 https://t.co/caFKm5RzT9
0ReTweets10Favorites·Details
@_jebise_ @Spejssko Хахаха јбг аутокорект. Лошење е зборот. Ама фала на укажаната грешка 😂😂
0ReTweets2Favorites·Details
@wakaflakaonaka @Colombiodmk1 Има ама процентот е многу мал. Баш заради зголемениот процент на овие вториве.
0ReTweets2Favorites·Details
@BlackTaurus7 Мало женче, мало ноџе. Шта чеш😂
0ReTweets2Favorites·Details
Ќе пробам🤔 https://t.co/JslHAE74Oh
0ReTweets2Favorites·Details
@HavanaClub878 Добри,фини,арни. Ти како?
0ReTweets1Favorites·Details
@GievskiP Во 6,шта чеш. Мора се😂
0ReTweets1Favorites·Details
@GievskiP Е нема,повеќе среќа следното утро😁
0ReTweets1Favorites·Details
@Spejssko Јас вчера бев,никакви симптоми,освен болка во раката ама поминува со облоги. Нит ловење,нит вртоглавици. Не е кај секој исто. Без паника.
0ReTweets1Favorites·Details
@ananastasija1 Само раката и од прва и од втора,ама се решава со облоги. Друго ништо.
0ReTweets1Favorites·Details
@rmcfmk Еј ова иде и во машка верзија,чисто како инфо. 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@ananastasija1 Е да де,башка лева рака. И онака служи за рамнотежа само😄
0ReTweets1Favorites·Details
@marincencence И јас одлучив надвор,па сеа ко преживи...🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@marijadzs Апсолутно се согласувам
0ReTweets1Favorites·Details
Ко за почеток на август,може😊💞🌎🌏🌍 https://t.co/E5fiy7dCub
0ReTweets1Favorites·Details
@rmcfmk Малку де. Не не карај одма па и ти
0ReTweets1Favorites·Details
@rmcfmk Секако😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
@ComplicatedSofi Е ова,ама ај како да им се објасниш да сфатат. Трошиш туѓо време,енергија и емоција и ти још би нешто са стране. Ма дај бре. И за двата пола подеднакво си важи ова.
0ReTweets0Favorites·Details
@Shpendi_Kasapot 33/8 ипол год
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1𝕕𝕣𝕦ž𝕖𝕧𝕤𝕜𝕚rmcfmk3
2Perica Gievskigievskip2
3Бокиspejssko2
4такамалцеananastasija12
5Mаринче 🖤marincencence2
6Havanahavanaclub8781
7Plava Vestica_jebise_1
8ВакаФлакаwakaflakaonaka1
9Шербетcolombiodmk11
10complicatedSoficomplicatedsofi1