TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Perception create reality @crazy_max28
#reach: 3209   ( 1167th )
#followers: 3211   ( 1304th )
@MechanicSk00 Можеш да возиш? 🤣си се оќорил не си се брадосал
0ReTweets3Favorites·Details
@Mrchatina @o_spasovski Ти си сега човек Фантом,те имаТ ама и те немаТ 😂
0ReTweets2Favorites·Details
@DameChkatroski Цепај не му се мисли
0ReTweets1Favorites·Details
@niighttstarr Не е фер,а криеше од нас
0ReTweets1Favorites·Details
@HerrPIPO Бајата сликава,многу разеленети дрвава 🫣
0ReTweets1Favorites·Details
@niighttstarr Смени сега-Стара ама права 😄
0ReTweets1Favorites·Details
@SoKafeto Земи си Бекамент,немој со неквалитет поликолор
0ReTweets1Favorites·Details
Џокович ке игра на УС Опен,мењале Америве ковид забрана
0ReTweets1Favorites·Details
@sremac_ ја гласам за тебе брат,со две руки 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
Големи пари платија и он и Камчев https://t.co/RacPbwHnES
0ReTweets0Favorites·Details
Да сакаш да купиш карта за УС Опен немиТ се е продадено
https://t.co/ZBcWioQ2fs
0ReTweets0Favorites·Details
3 people followed me // automatically checked by https://t.co/TGbS9jPRg0
0ReTweets0Favorites·Details
На кој му се иде у војска нека дигне два прста

Путин повика 147.000 Руси на задолжителен воен рок https://t.co/asgcbd5tTp
0ReTweets0Favorites·Details
Глеајте и смејте се https://t.co/bXoxFOvTfY
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Плава ама Права 😏niighttstarr2
2Сандокан де Мартиниqdamechkatroski1
3П И П Оherrpipo1
4Arhitektot so kafetosokafeto1
5Механичар 🛠mechanicsk001
6Wicked Mrchatinamrchatina1
7Oliver Spasovskio_spasovski1