TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Црна Мачка @crna__macka
#reach: 18875   ( 1608th )
#followers: 1430   ( 2620rd )
#1
Дека чесен човек е #Рашковски затоа сигурно не ја прифатил оставката!!!!!!!!!!!🤔 https://t.co/aFPfX5foRg
18ReTweets33Favorites·Details
#2
Децата уште кога ќе се родат имаат свој мобилен ,само на Катица синот загреота го користел на мајка му па и го изгубил дури 🙃🧐
13ReTweets32Favorites·Details
#3
Богами предавниците никогаш не се забораваат https://t.co/RbflvAVkC6
13ReTweets29Favorites·Details
#4
Важно нешто заплениле 😓 https://t.co/SIknWD9uy5
10ReTweets32Favorites·Details
#5
Рече и продолжи понатака да лаже😰🙃 https://t.co/76XBP2vDlG
12ReTweets25Favorites·Details
#6
Циркуз без пари сме 🐷😂🤔😂 https://t.co/K4deQAfO7J
12ReTweets25Favorites·Details
#7
Зошто #МВР апелира достоинствено да се пречека ИЛИНДЕН ??????
@Zoran_Zaev од што се плашиш па ја собра цела полиција во Крушево 🤔
10ReTweets27Favorites·Details
#8
Без датум за предвремени избори не прифаќаме никаква лидерска средба @AlexandarMKD , ова власт мора да си поднесе одговорност а се плаши од избори
12ReTweets20Favorites·Details
#9
Јасно е дека СДСМ го штити криминалот на главата на Октоподот, а сега треба да одговорат и дали Костадинов го крие и штити сопствениот срам?Во телефонот крие неморална содржина 🤔😱😱😱 https://t.co/qnpEVl6Ult
10ReTweets26Favorites·Details
#10
Ќе му недостига романтикава италјанска на Боки тредичи ,ама па и во Шутка може ќе има романтичен брдеј од кај да знаеме 🙃🤔 https://t.co/S6pzJys0fb
10ReTweets25Favorites·Details
#11
Изгледа ја фатил понудата од владата за промена на полот и прв се пријавил 🤔🤔🤔 https://t.co/0x2M1wnTqG
11ReTweets20Favorites·Details
#12
Изгледа овие од владава исти таблети пијат??? Жално 😓👩‍🎤😡
https://t.co/NCHzjJH66n
11ReTweets20Favorites·Details
#13
Остај педерите нека си тераат, него @Zoran_Zaev до кај сме со Катица со #Рекет и #Октопод нешто за тоа да кажеш????
9ReTweets23Favorites·Details
#14
#ПрашањаКоиМеМачат кога крадевте пари и рекетиравте бевте здрави ,а сега кога треба во затвор да се оди одеднаш ви е лошо па операциии па чуда #ЕвеНезнам ?????
8ReTweets26Favorites·Details
#15
#КочоАнѓушев женати ли е ова ????? 😂😂😂 https://t.co/Oi3XnIOYhV
7ReTweets28Favorites·Details
#16
Кога ќе си ја продадеш душата , државата и историјата 😡😡😡 https://t.co/OOGV3yevqs
9ReTweets22Favorites·Details
#17
Ние па мислевме сама се убила и се ставила во црна ќеса ....Фантастични сте 😰 https://t.co/uOerCDnXsa
9ReTweets19Favorites·Details
#18
Ова нафтава веќе не ми се вари во желудников се препивме изгледа за овие 2 лажни години на @SDSMakedonija https://t.co/UHvs70YUfT
10ReTweets15Favorites·Details
#19
Од каде си ???
Јас: \\\\
😓😰😡
9ReTweets16Favorites·Details
#20
Конечно ја дочекавме Катица, да бекне збор или два околу нејзината улога во аферата „Рекет“
https://t.co/AZzwyLmWhX
7ReTweets14Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Мијакот🇲🇰🇪🇺mijakott8
2Христијан Мицкоскиmickoskihm7
3Зоран Заевzoran_zaev6
4Сушанто Ројsusantoroj5
5da mi izvinite Небиднина ////nebidnina4
6Igor Janushevjanushot4
7Влада на Р. Северна Македонијаvladamk3
8Пази ЛЕЏА #ДвижењеБојкотирамrealloshgze3
9Поречанецporecanec13
10Хермионаkvkriss2