TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Crna Vegja @crnavegja
#reach: 1132   ( 1650rd )
#followers: 1131   ( 4148th )
Ниту Скопје, ниту Тетово, главен град на Македонија е Мала Речица!
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии