TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 45604   ( 122nd )
#followers: 1715   ( 2663rd )
Не бегај од тој што те љуби
14ReTweets39Favorites·Details
Респект за луѓе што имаат осет за други луѓе
11ReTweets40Favorites·Details
Само кукавици бегаат од љубов
9ReTweets35Favorites·Details
Оди прво пронајди се себе си па дојди
9ReTweets34Favorites·Details
Ако ти е убаво нема колку е саат
6ReTweets41Favorites·Details
Во една жена имаш и пекол и рај, од тебе зависи
6ReTweets41Favorites·Details
Најбитно е дали си среќен кога си сам
7ReTweets36Favorites·Details
Некогаш не можеме да поверуваме луѓето какви се бидејќи ние не сме такви
7ReTweets33Favorites·Details
Како се чувствуваат спрема вас така се однесуваат
8ReTweets29Favorites·Details
Тоа што го имам во себе го барам и во другите, ни помалку ни повеќе
7ReTweets32Favorites·Details
Не можеш сите да ги спасиш некогаш мора прво себе си
6ReTweets35Favorites·Details
Не знам зашо луѓево не ценат што имаат до себе
6ReTweets29Favorites·Details
Љубов е кога ти прави чувство на безгрижност
6ReTweets24Favorites·Details
Не дај боже да видиш/осетиш dark side на добар човек
5ReTweets26Favorites·Details
Гушни со збор
5ReTweets18Favorites·Details
Признавам само муабет од срце
4ReTweets21Favorites·Details
Подобро нешто отколку ништо и подобро ништо отколку сешто
5ReTweets16Favorites·Details
Само искрените подаруваат срце
5ReTweets15Favorites·Details
Подобро да кажеш НЕ отколку да трпиш во себе
5ReTweets14Favorites·Details
Го сакам твоето се'
5ReTweets13Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Zarko Ristovskidecimalfawn42103
2Dream Housedreamhouse991
3Emilija__emilija__1
4Scarlett O'Harascarlett_o_51
5Фомаsitedastesrekni1
6Ла Џокондаlagiocondabruna1
7БејбиБлу 💋babyblue44331
8Chlamydiaschiffer_pg141
9Интуицијаzamizi_ete_sum1
10Quo Vadismalizokica1