TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Комшо🍻 @cvetkovicz
#reach: 38667   ( 1012nd )
#followers: 1081   ( 3731st )
#1
Гледај до крај 😂 https://t.co/mypM7hAZOO
40ReTweets110Favorites·Details
#2
Венко и Лиде Лиде,
Конопова и Алекс...
по тоа да ја памтиме 2020-та ❤️❤️ само љубов.
3ReTweets45Favorites·Details
#3
А Конопова се “бори” за легализацију еј... Па такви како њума су пример добар зашто да НЕ се легализира 😂.
5ReTweets22Favorites·Details
#4
@ChristyHris У овакви ситуацији ти ќе излезеш најлоша после зашто си се мешала...
0ReTweets16Favorites·Details
#5
2ReTweets6Favorites·Details
#6
@Crnokosa123 весело сабајлево 🎉😂🔥 https://t.co/co2hStBvYp
2ReTweets5Favorites·Details
#7
Underworld - Born Slippy Live in Berlin https://t.co/AV37iDYRp1 @Corner_43 #oldbutgold
2ReTweets4Favorites·Details
#9
@isharet84 Човекот е на место со све. Другото ништо не е на место.
*што не пишују кумановски, озбиљан сам 😄
0ReTweets7Favorites·Details
#10
@STRSHLEN Kdenlive
LiVES
OpenShot
VidCutter
Shotcut
Flowblade
Avidemux

Ова се се бесплатни програми за видео за Вин.
Моја препорака да го пробаш OpenShot...
На линкот ти бесплатно да го симнеш.
https://t.co/9PbrYjKaPV
1ReTweets4Favorites·Details
#11
@VladaMK и сите партии...скратете од парките што ги лапавте за избори, помогнете!!! Доста е од ваше препукување на емисии секоја вечер. https://t.co/UI8WMnoZze
1ReTweets4Favorites·Details
#13
@Crnokosa123 Кога беше икнкогнито, кога го снема во Мк некој период, се криеше во куќа на 500 метри од мене. Тогаш напиша и книга. Ова е снимано таа вечер кога дојде. Он што има пројдено...не можеш да знаеш све...

https://t.co/Ou3yjvrjcu
0ReTweets6Favorites·Details
#14
0ReTweets6Favorites·Details
#16
@020by007 @exmitevskad Аххх побрзо може и вечер...:))). Него ако сте озбиљни направите групу или овдека нека се јавив сви кој е за :).
1ReTweets2Favorites·Details
#17
Ќе биде првата дама на USA или првиот ГЗ на USA...? https://t.co/8ddDXcGtBd
1ReTweets2Favorites·Details
#18
@Crnokosa123 @Or_Spit Така си е...и ја ве обожавам...па посебно кога терате на кавадаречки ❤️
1ReTweets2Favorites·Details
#19
@exmitevskad Aaaa i kolence ima ovdeka 😁😂
1ReTweets1Favorites·Details
#20
Твитерџика е, @Crnokosa123 кога беше плава https://t.co/lvsA2m0d7R
1ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бјанка Мизелcrnokosa12337
2Ин Маут Енд Свалоуor_spit26
3Spase ⚖️ Skornievskornievspase25
4Дарлаexmitevskad21
5Dilia Michelle 👩🏻diliamichelle19
6Ликеркаana_od_vtori17
7Поглиачиsmoothmanmk16
8Mangoran_man11
9Mrs.Robinson2a4rdhpnkmiqbdh10
10Синеcorner_439