TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тип-400 @cyril991
#reach: 26559   ( 822nd )
#followers: 2378   ( 1834th )
Шо имаш напраено за државата до сега?
- Се немам иселено.
35ReTweets232Favorites·Details
Грција, во туристичко место гирото 3.5 евра, во јебени Прилеп 3 евра 🥲
7ReTweets146Favorites·Details
0ReTweets22Favorites·Details
Ebise instagram. https://t.co/wHDdseRBFi
0ReTweets4Favorites·Details
Девојченце, девојченце, љубиш ли ме мене? .мп3
0ReTweets3Favorites·Details
Спиј бе волу, викенд е.
0ReTweets5Favorites·Details
Добрутро измрзнати.
0ReTweets2Favorites·Details
Ај па се скапавте кашкавал јадење 😬
0ReTweets2Favorites·Details
Македонија вечерва. https://t.co/UU2zxDjscG
0ReTweets2Favorites·Details
@Carevata_Kerka Ја само да разгледам.
0ReTweets1Favorites·Details
@Carevata_Kerka ИМбокс 🙄
0ReTweets1Favorites·Details
Каде за нова година?
0ReTweets1Favorites·Details
@Carevata_Kerka Sry fish 😁
0ReTweets1Favorites·Details
Landscape слика на story https://t.co/puWVkYcZXn
0ReTweets0Favorites·Details
Качи се 👧 ма 🐎 дојди со 👨‍🦱
0ReTweets0Favorites·Details
Ko ke si napijan i zvonis kaj bivsata. https://t.co/2eHffI0K1W
0ReTweets0Favorites·Details
Не плачам ја, ти плачиш 😭 https://t.co/LEjMoMUyfY
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Царевата Ќеркаcarevata_kerka3
2❃Delfina❃dzundzul2