TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🇩🇴CyrilOfMacedoN🇩🇴 @cyrilofmacedon
#reach: 24336   ( 1065th )
#followers: 972   ( 4687th )
Да ги прашам овие шо урлаат дека Хрватска направила мост со пари од ЕУ а сме биле против ЕУ бла бла…

Знаете ли на колку наврати зеде државата пари од ЕУ ли од СВ Банка итн за пругата кон Бугарија од 90тите до сега?

Не е до фондовите!
До тоа кој ги зема парите е !
20ReTweets112Favorites·Details
Со закаснување но морам
Да го поздравам Мухи
Благодариме
#ЧеститИлинден https://t.co/azuHpzAZdM
5ReTweets22Favorites·Details
Марга “Вмровката”?! 🤣🤣🤣 https://t.co/ptph1BffCd
4ReTweets7Favorites·Details
Смеам да кажам нешто или ќе јадете зад грб како и обично?! https://t.co/o5luYQtjjW
2ReTweets4Favorites·Details
И после јас и @KaleshMara сме биле опасност по угледот на @MickoskiHM
Даскале сам како што можеш да се ебиш никој не може да ти го начука така!

ПС
Слабо ти работи дувлото
Пробај дај им плата може ќе почнат да работат како што треба, година и кусур не е малце време без плата!🤣 https://t.co/a5izYcoZZF
1ReTweets4Favorites·Details
Глеам некои што се следиме има тука на листата па дај ако сакате пренесете и дебелава што ни шиптарите повеќе не ја ебат, дека може да ни се фати само! https://t.co/FKzZ3FuJc6
2ReTweets7Favorites·Details
Кога би знаел само како се прави јогуртот.. 🤣🤣🤣🤣
Божеее🤦🏻 https://t.co/dg3tly6xg2
1ReTweets5Favorites·Details
Шо ти прави љубомората … https://t.co/rvRympljeY
1ReTweets2Favorites·Details
@RadeMetalec Конечно реален опис аххахаа
0ReTweets6Favorites·Details
Брату шубо им го плесна

Дувло пичкици за вас е ова ! https://t.co/H2BbEIou8K
0ReTweets3Favorites·Details
@KaleshMara Овој е од оние што се против убивање на животни за храна, а купуваат месо од маркет 🤣🤣🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@KaleshMara Абе да си ги ебам јас нив сите до еден
Не ми се трошат ни пцовки на нив
0ReTweets1Favorites·Details
@KaleshMara @Mrchatina @Skitnikot7 @VenerinBregovic За така треба муда шо би рекле скопјани
0ReTweets1Favorites·Details
@KaleshMara @Mrchatina @Skitnikot7 @VenerinBregovic Од мекотели бараш коски па и ти 🤣🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@realLOshGZE Уште се нема родено таков 🤣🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@realLOshGZE Ти кажав се нема родено таква личност до сега 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@DeteLoso @LMakedonecot @BlackTaurus7 @anebo_mk Битолчаните се Грци?!
0ReTweets0Favorites·Details
@RadeMetalec Чека ВМРО да ја врати пак во МВР, СДС ја искористија за шарената …
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Калеш Мара од МАКЕДОНИЈАkaleshmara7
23aceTk0rademetalec4
3Wicked Mrchatinamrchatina3
4СКИТНИКОТ💯skitnikot73
5Христијан Мицкоскиmickoskihm2
6Дете Лошоdeteloso1
7Уништувач на лоботомиlmakedonecot1
8Капетански Дневник🏴‍☠️blacktaurus71
9Angelina Macedoniananebo_mk1
10zeroSignalzrosgnl1