TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 0   ( 25818th )
#followers: 983   ( 4168th )
#1
@brainstormMKD Тој кој ги познава бугарите ова не е ништо ново , политика е и нема потреба ниту од паника , а најмалку од нервоза.
0ReTweets3Favorites·Details
#2
@hejter_venus Убави жени и нивните проблеми
0ReTweets1Favorites·Details
#3
@hejter_venus 😂😂😂😂😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
#4
@Protivizam1 Поскапиот како и секогаш 😉😂😂😂😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
#5
@Protivizam1 Ја знам кој е најскап , го користам уште од 4-ката.
За изборот на фотката зборев
0ReTweets1Favorites·Details
#6
@Protivizam1 Делиме исто мислење 👏
0ReTweets1Favorites·Details
#7
@hejter_venus Да ?
😂😂😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
#8
@brainstormMKD Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely.
0ReTweets1Favorites·Details
#9
Уплашени а у исто време експерти за спорот со Бугарија...
Софија никад не биле , не го познаваат народот таму но само да се тропаат глупости...
Па дали сте толку очајни за лајкови ?
0ReTweets0Favorites·Details
#10
https://t.co/CCDA4s4gEc
Поздрав до Спенс
🎶🎶🎶🎶
0ReTweets0Favorites·Details
#11
@AleksandarSrb Исто толку колку што бил и пред 50 години
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1devojcetosokucinjatahejter_venus3
2Противизамprotivizam13
3🧠Бреинсторм🌪brainstormmkd2
4AleksandarSrbinovskialeksandarsrb1