TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Даниела @danielavelkovsk
#reach: 70233   ( 328th )
#followers: 962   ( 3793rd )
#1
Светот е полн со осамени луѓе кои се плашат да го направат првиот чекор.
29ReTweets77Favorites·Details
#2
Небото денес... https://t.co/cYktYFlqf7
11ReTweets54Favorites·Details
#3
The Cranberries - Zombie https://t.co/TYf9zXVqFp
11ReTweets40Favorites·Details
#4
Ајде саботно уживање... https://t.co/DtZO1UlUG1
4ReTweets59Favorites·Details
#5
Ареа и Ван Гог - Дозволи Ми https://t.co/3SMkQ1dvuv
7ReTweets48Favorites·Details
#7
Ајде друштво повелете... https://t.co/6C2xct5xor
4ReTweets56Favorites·Details
#8
Evanesence - Bring Me To Life https://t.co/HLnZRNWsWU
11ReTweets35Favorites·Details
#9
Ајде кој ќе прави друштво за кафе? https://t.co/c62IDfu0Os
5ReTweets50Favorites·Details
#10
#ДоброУтро пријатели :)
За сечиј вкус има, повелете 😁 https://t.co/tB0ZXWQfpL
3ReTweets54Favorites·Details
#11
Bon Jovi - Livin' On A Prayer https://t.co/6slH7UL6Bn
7ReTweets41Favorites·Details
#12
Whitesnake - Here I Go Again https://t.co/WAvywmw3Pb
9ReTweets31Favorites·Details
#13
Сакам кафе... https://t.co/eGWSzodVxS
8ReTweets34Favorites·Details
#14
Ако ЉУБОВ е одговорот, кое е прашањето?
8ReTweets34Favorites·Details
#15
Конкорд - Високи штикли https://t.co/kijvLfqV4a
6ReTweets40Favorites·Details
#16
Одам кафе да сварам, да не сака некој... https://t.co/FyJHlwS4M8
2ReTweets52Favorites·Details
#17
Можеби со пари не се купува среќа, но прифаќам донации за да ја докажам теоријата...

И доброволци за да го потврдат резултатот од истражувањето.
7ReTweets36Favorites·Details
#18
Кафе луѓе, кафе давајте треба да се издржи денов...
#ДоброУтро https://t.co/EcJPWewyQm
5ReTweets41Favorites·Details
#19
David Gilmour - Wish You Were Here https://t.co/R5x3W0Yi5S
9ReTweets28Favorites·Details
#20
Nina Simone - Feeling Good https://t.co/U3IdKAXcTx
7ReTweets34Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Danielsaaa666daniel75
2Еск0барeskobar_od_sk72
3Флопи Дискетаmrgudam34
4dokolenkomk_dokolenko28
5☣ Samurai ☣ ♌grandeolivier24
6Lonely_Traveler 🖤___traveler__22
7Рокенрол Фирер 🎸🤘zaumna_sila120
8Dejan Vidimliskidvidimliski15
9MaliZokicamalizokica14
10crvenokosata2eyeshadow8