TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Даре @darevski88
#reach: 42585   ( 416th )
#followers: 1595   ( 2830rd )
Дечки прв објект на казино што јас сум го видел затворен. Оној кај Вудсток, Блукафе за бумерите ко мене. https://t.co/Vm9KLXWO7j
6ReTweets50Favorites·Details
Тафталиџе 2 кај мене блиску. Битно прозори им наредиле. А во што ќе гледаат.... https://t.co/ku5clWi3tN
7ReTweets32Favorites·Details
Ајде и летот букиран. Минхен Баканирс и Сихокс :)
0ReTweets6Favorites·Details
@fred_the_red1 Немој гомна да јадеш!!! 8 ред ;) од терен
0ReTweets2Favorites·Details
@ZKardula @dArsovec Јас сега да проверам кај Руди Алфа да видам што вика за ова свампи. Фолијата сигурно уште подобро изгледа :) Честитки!
0ReTweets2Favorites·Details
@fred_the_red1 Пази идеме се веќе и букираме. Ама ако некој таму ми даде по 5000 евра за карта ќе си гледаме од надвор :)
0ReTweets1Favorites·Details
Moneyball е толку јак филм, Бред Пит да кажеш феноменален е малку.
0ReTweets1Favorites·Details
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 https://t.co/0bf67NQhMb
0ReTweets1Favorites·Details
@fred_the_red1 Среќа има титула и е 2 - 1 за Чед :) а не 2 - 0. Можеш да се пуваш колку сакаш ама без титула на крај џабе. Тогаш ќе си мериш кој кого тепал.
0ReTweets1Favorites·Details
@astrogrev Има вакво и со missing stapler и не може да го захефта листот на бандера и поплакав со него.
0ReTweets1Favorites·Details
@YetAnotherBot2 Јебига :)
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Фред Д Редfred_the_red13
2Гpeвastrogrev1
3Зоран Кардулаzkardula1
4Darko Arsovskidarsovec1