TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

FullPersona @darkhour_seeker
#reach: 124485   ( 10th )
#followers: 12821   ( 72nd )
#1
Среќен ден, убав ден...
Ќе станам татко!
59ReTweets688Favorites·Details
#2
Гатанка: Од Прилеп е, спие, не оди на работа, лапа од државната цицка и шири фејк њуз....Што е тоа? https://t.co/GaU1DhH3zx
36ReTweets99Favorites·Details
#3
Е од ваквите како овај 11 години тапкавме во место...
Дремевме и кубуревме со платите...
Мизерија.. https://t.co/I2TeWQmSbU
27ReTweets70Favorites·Details
#4
500.000 македонци се иселиле од Македонија...
Кај и да е ќе влезиме во ЕУ...
Сам по сам...
21ReTweets83Favorites·Details
#5
Битола трча... https://t.co/Ogt1MAQl0M
15ReTweets88Favorites·Details
#6
Во Мк се одвива шоуто "Survivor".
Досега од него отпадна 500.000 луѓе.
20ReTweets67Favorites·Details
#7
Цел живот на државната цицка и ќе прајш по 5 деца... https://t.co/G8TxobBV1Q
11ReTweets85Favorites·Details
#9
Девојко може ли број?
Од телефон ли?
Не бе, од струјомер.😁😁😁
14ReTweets53Favorites·Details
#10
Овој глуп е или тренира? https://t.co/bebPc9tYfY
12ReTweets56Favorites·Details
#11
Замисли роден си 2235 год. и одиш во музеј за да видиш дрво.....
13ReTweets48Favorites·Details
#12
9ReTweets57Favorites·Details
#13
Колку сме на твитер, што немаме земено плата?
8ReTweets60Favorites·Details
#16
🇩🇪 Депресија? Сакаш да разговараме?
🇺🇸 Депресија? Сакаш да разговараме?
🇨🇦 Депресија? Сакаш да разговараме?
🇲🇰Депресија? Абе ќотек само за вас и одма ќе се средиш! Оди земи работи одма ќе ти помине!
10ReTweets47Favorites·Details
#18
Како се викаш?
Бавле, ама настинат сум...
10ReTweets45Favorites·Details
#19
Тато, не пиеш, не пушиш, не се дрогираш, не одиш по жени...Од што ќе умреш?
Од мајка ти!
12ReTweets37Favorites·Details
#20
Годината е 2119. Вести.
Изградена е првата директна линија Земја – Марс. Македонија наредниот месец очекува да добие датум за почнување на преговорите со ЕУ. Автопатот Охрид – Кичево е во завршна фаза.
9ReTweets42Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Caledonia1red2yellow3blu18
2ТУТУНОБЕРАЧИТЕgokan150814
3Emilijanoemilijanoj13
4Tocka.com.mktocka_mk10
5GoceOdPrilepgoceodprilep10
6Зоран Мијалковzoran_mijalkov9
7Ineffablealexandra_ynwa9
8‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_8
9crvenokosata2eyeshadow8
10Тантара Пантараtantarapantara8