TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Uzurpatorot @darkonchevski
#reach: 59893   ( 376th )
#followers: 1268   ( 3420rd )
Почнав да работам дополнителна работа-испораки со точак и реакциите на најблиското опкружување се интересни за анализа, пола охрабрувачки, пола обесхрабрувачки.Туку муабетот ми е ако сакате да одите напред слушајте се само себе и тие што мислите дека може да научите нешто од нив.
23ReTweets355Favorites·Details
Пушти му на Македонче порно разговори или причи кој со кого и каде се ебел, одма ќе заборави на сите суштински проблеми што го засегаат.
27ReTweets272Favorites·Details
Уште врти 50кава со оваа парола низ град. Сигурно три години нема поминато низ ГТЦ. Отличен проЈект! https://t.co/ZINuodN3sQ
17ReTweets76Favorites·Details
Sunday 🤳 🐝 https://t.co/wU79CyOl1s
3ReTweets84Favorites·Details
Пазете си сите, посебно тие што работите продажба и наплата, имало во оптек фалсификат банкноти од 2.000 денари. Матни сериски броеви, мазна хартија и не прелевал жигот.
14ReTweets19Favorites·Details
Ја не знам шо толку маани на кејот му најдоа, баш е фино среден. Само треба да се продолжи и надоле да се уреди кај Дрводекор. https://t.co/mRltcwU0DN
5ReTweets73Favorites·Details
Градоначалнициве како потпросечни средношколци. Четири години со двојка-тројка и пред матура сака сите петки да ги напраи и да се запише на медицина или електро.
8ReTweets49Favorites·Details
Солунска глава ѕирка 😍 https://t.co/DvVbhf1ag9
5ReTweets47Favorites·Details
@IvanLazarevski Комплексите го нагазија народов страшно.
Јас имам солиден маунт бајк, средна класа, се јави потреба да го возам често низ град, па наместо скап lock за него, си купив друг точак за 50е, совршено си ја брка работата, а и не сум на игли ако го оставам некаде. Не ми падна круната😁
5ReTweets46Favorites·Details
Убао небо Велешко 😍 https://t.co/buQLvz9TLE
7ReTweets39Favorites·Details
На Никоб амбулантиве најбрзо шибаат низ град, изглеа им е маркетинг стратегијата таква, да паднат у око, да привлечат муштерии.
4ReTweets35Favorites·Details
Поздрав бајкери @Onagerot @metokara09 @leshovski и остали :) https://t.co/hNHWNRcQfU
5ReTweets23Favorites·Details
Back to basics 🚆 Од кога не сум бил, веќе и пероните не се перони. https://t.co/WjatE1o1iL
1ReTweets32Favorites·Details
Овие што ја тролаат причата за заминување од дома и осамостојување или студирање на страна, цврсто сум убеден дека на 90% од нив дома им мачкале лебче и кремче пред да одат на факс, ги чекало кафенце, испрани и испеглани алишта, џепарац. Немаат осетено ни С од студентски живот.
1ReTweets29Favorites·Details
Дал да плачам на понеделников или да се смеам 😀 https://t.co/1CDn3bFDhH
2ReTweets33Favorites·Details
Штотуку го прочитав најглупиот натпис на налепница на кола " No airbags, we die like real men". Ај најди му НЗС.
1ReTweets14Favorites·Details
Балкански Фаст енд фјуриос https://t.co/PMDvzOYdmR
2ReTweets10Favorites·Details
Како се изглупирав со колата, трпението сум го изгубил негде по пат. Чекај малце, успори, се ќе се стигне, ама денов таков беше, некако наопаку се. Време е за промени.
1ReTweets13Favorites·Details
Некои 3-4 години не сум патувал со воз и морам да признаам дека ми фалело. Си има некоја посебна убавина. Башка евтино е.
0ReTweets12Favorites·Details
@SieMiGaDjuro Богами братче какви им се цените и моделите од 206та, стварно треба специјалисти за продажба :)
1ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Нешоnesosk12
2Star Hoppermaneskincentral7
3Методија Белевскиmetodija696
4Vladi Boyvladiboyyy5
5Албино црнчугаifritzaptija5
6НаТатрНајмалиоdetebitolsko5
700-Dentistpbobev5
8Шишаркаshisharka_4
9Onocentauronagerot2
10Сафраmetokara092