TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Даскал Камче @daskal_kamce
#reach: 30590   ( 1007th )
#followers: 198   ( 15532nd )
Каков е бе тој "криминалец со етика"? Најсериизно! https://t.co/y2tkxkkWqf
8ReTweets39Favorites·Details
Америка или Канада ако имате дилема https://t.co/GkegvdiZWM
5ReTweets39Favorites·Details
Ајмо следејќи за договор!!! Ајмо следејќи!!! https://t.co/WuXQdOorDt
7ReTweets17Favorites·Details
Народен Глас не читам ама добро им го плесна.
Комуњариве знаат да каснат со тоа што ветуваат, ама вакво пукање в нога па па па
https://t.co/7pnfgBWfQQ
6ReTweets14Favorites·Details
Хаха
1. Можевте да гласавте за електронско гласање НЕ
2. Можевте да влезете да гласате НЕ
Цел живот џаболебарите на државно кур ве боли за тие што немаат земено плата, па сега друг е крив - сериозно? https://t.co/Yt9DIlBFZt
3ReTweets9Favorites·Details
Хаха, ваква лоша фејковача само вмрони попиваат. https://t.co/hIVDe78Y0J
1ReTweets15Favorites·Details
🧠 Само најпаметниот става трансакциска на тужба🧠 https://t.co/wBVyREeE4D
1ReTweets5Favorites·Details
За да победиш вмронски силеџии потребна е една храбра и одлучна жена. Честитки за денешниот чин Бисера.
P.S. Сликата од типката што стоеше сама пред полицајците не можам да ја најдам - ја имате? https://t.co/qhFnDkCORg
1ReTweets3Favorites·Details
@borokitanoski Кај информирани луѓе немаат простор за фејк
1ReTweets2Favorites·Details
@GoceOdPrilep Пак е еден чекор пред нив спремиле 6ти пакет
1ReTweets2Favorites·Details
Најголема желба на Вмр0 и ДУИ - српско сценарио. Еден парламент за Македонци, друг за Албанци, национализам 4ever.
Ама, прц! Со НАТО не можеш да креираш нестабилност потребна за редефинирање, остана Македонија на сите граѓани. То Мики ТооОоооО.
1ReTweets6Favorites·Details
До симпатизерите на Вмро, Левица и Алијанса.
Дали овие што ги гласавте ќе поддржат online работа на парламент или ќе гледаме сеири?
0ReTweets4Favorites·Details
Секој вистински македонец ќе ја сподели оваа слика.
Ај да #ИграмеВмрони https://t.co/l0O2vYJOMe
1ReTweets1Favorites·Details
@MickoskiHM Дали си добар со умот?
0ReTweets3Favorites·Details
Ако треба и за Левица ќе донирам и ете https://t.co/XhkFUAMldw
1ReTweets0Favorites·Details
@AndrassyLuka опасни овие од 360, и Рашковски го решија и тебе. https://t.co/nLtgaZHSi3
1ReTweets0Favorites·Details
@MickoskiHM Кој проблем на иднината е решен со Скопје 2014?
0ReTweets5Favorites·Details
Абе зошто не гласавте за онлајн работа убав? https://t.co/umY1EhmxBg
0ReTweets2Favorites·Details
@TheRealRubinBt Пакет за помош на приватни фирми погодени од кризата, демек ако не се изгласа, фирми пропаѓаат луѓе без работа власта не мрднува.
1 не сакаа онлајн гласање
2 се потпишаа за дневници не гласаа Вмро, Левица, АА
3 дојдоа заразени Сдсм да соберат 61 глас
0ReTweets2Favorites·Details
Целата гужва денеска во 2 слики. https://t.co/BUNQW0abn2
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Христијан Мицкоскиmickoskihm2
2Sveste tesesveste_tese2
3Ej Brejgogiche2
4Танаtana_naapana2
5Dimkoddimkooooo1
6Шишаркаshisharka_1
7Госпоtherealrubinbt1
8Стојко Мојов 🇲🇰 🇺🇸stojkomojov1
9малиот кнез мишкинjakovfendu1
10Ilija Dimovskiilijadimovski1