TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Oliver P. 🇲🇰🇺🇳🇺🇸🇯🇵🇪🇺 @datarudari
#reach: 20761   ( 1182nd )
#followers: 185   ( 15433rd )
#1
Се одлучивте што ќе нарачате? https://t.co/ZFt0nyTeQz
12ReTweets110Favorites·Details
#2
Кој рани рани, прска против комарци...у низок лет[email protected] ти си!? https://t.co/097jgFOZMZ
0ReTweets4Favorites·Details
#4
@mindplumber Користам Грамарли...
0ReTweets2Favorites·Details
#5
@kalinbabusku @VladaMK Чекај да има Отворен ден у Влада, па да го официјализираш предлогов...
0ReTweets1Favorites·Details
#6
@MilaShila9 Христос на грчки е!?
0ReTweets1Favorites·Details
#7
@ArslaJeMeniBog Судија за извршување санкции, штом ја добие пресудата подготвува упатен акт за извршување казна затвор. Е сега, пошта, курири....
0ReTweets1Favorites·Details
#8
@ArslaJeMeniBog Контрола на сите гепеци и Thule носачи...
0ReTweets1Favorites·Details
#11
@seirdotmk @StefanovJane @StefanovJane пушти летки, и после 01 октомври донеси им петки...
0ReTweets0Favorites·Details
#13
@posleDIKnaPIK Ќе примат као етнички работници за субвенции
0ReTweets0Favorites·Details
#14
Данашња политичка ситуација у 🇷🇸 https://t.co/KJrDpocHht
0ReTweets0Favorites·Details
#15
@kalinbabusku @VladaMK @kostapetrov Мислам, дај прибери се со предлозиве....
0ReTweets0Favorites·Details
#16
@o_spasovski За #Gruevszki нешто зборнавте за екстрадицијата до каде е!?
0ReTweets0Favorites·Details
#17
@kostapetrov @kalinbabusku @VladaMK Знам дека е смешно. И јас се смеам на идејава. Системов на непосредна демократија на #Gruevszki е пожив од било кога...Барем кога даваш предлози со фискални импликации, пиши ред два размисла...
0ReTweets0Favorites·Details
#18
@posleDIKnaPIK Од 3 експерти, еден/на Албанец/ка или од другите националмости.
0ReTweets0Favorites·Details
#19
@kalinbabusku @kostapetrov @VladaMK Јас веднаш ќе се вратам надвор каде што ќе ја уживам повторно економската и политичката стабилност. Премногу политики и мерки на попустливост спрема одредени деловни субјекти и етнички заедници. Така не.
0ReTweets0Favorites·Details
#20
@NemaPariNemaMir Тагни го...не се бој
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Kalin Babuskukalinbabusku4
2Влада на Р. Северна Македонијаvladamk4
3Kosta Petrovkostapetrov3
4Јане Стефановstefanovjane2
5Патлак илити пиштолposlediknapik2
6Др Арсланагићarslajemenibog2
7Wubalubadubdubseirdotmk1
8Никсонrnixn1
9Oliver Spasovskio_spasovski1
10Nabiga Udupé 🇲🇰🇪🇺fleksonaze1