TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Шанкерот Даце @davorche2
#reach: 45230   ( 523rd )
#followers: 5075   ( 617th )
Позната твитерџика https://t.co/rF5cOc8GCS
6ReTweets81Favorites·Details
Кога ќе прочитам кај некоја у дискрипшн на инста “ i’m everything you can’t control “ знам дека имала бивши некој што и дишел и врат и и читал разговори.
12ReTweets62Favorites·Details
Не знам што е со твитовите за тренерките ама чим може по хеланки да идете на кафиња можеме и ние по тренерки.
7ReTweets42Favorites·Details
Го читам ова на твитер мк и сфаќам дека дебеливе почнаа да се мобилизираат... се плашам наредниве генерации да не останат сите дебели и да бидеме опкружени со физички неактивни стоки. https://t.co/Pv0E82NJkm
7ReTweets33Favorites·Details
Гарант хеланки носи дечково https://t.co/LCBevDIOb5
5ReTweets27Favorites·Details
Кажете им на инфлуенсерките дека цевка се става во Аперол Шприц не се става во Мартини чаша и дека коа се пие коктел со дробен мраз се користат две цевки, а за коцка една цевка.
Молим лепо.

10 души ме прашаа зошто не се ставало во Аперол цевка.
2ReTweets36Favorites·Details
Запознав една девојка ми ја врати желбата за секс.
0ReTweets39Favorites·Details
Зошто албанците и турците не ја пеат химната на Република Македонија?
0ReTweets12Favorites·Details
@shusantoroj @The_BB_ @wizzair Не да го дува го вришти
0ReTweets5Favorites·Details
@kristinna_vel Хахахахахахахаха ракија со цевка се пие сеа по ново 🤣🤣
0ReTweets2Favorites·Details
@kristinna_vel Не знам кој е и што е не ме ни занима ама ме напнаа со прашањето, “ ЗОШТО ЦЕВКА ВО АПЕРОЛ ШРИЦ НЕ СЕ СТАВАЛО ДАЦИИ??? “
Оффф бееее ќе се рокнам
0ReTweets1Favorites·Details
@kristinna_vel Не бе ок еве и да го пиеш без цевка, ама не се брукај дека се служи без цевка не е виски.
0ReTweets1Favorites·Details
@kristinna_vel Се отидено Кикиии 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@sakachnamalini Каква елеганција е оваа ???😍
0ReTweets1Favorites·Details
@Karfiolka @kristinna_vel Гу пингаа 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@qelav Има време чекај
0ReTweets1Favorites·Details
@BokoLoco @monika_potter Ајде баш ме занима и мене еве пошо јас не следам трендови
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Kristinakristinna_vel5
2Нарцисоиден егоистsakachnamalini2
3ًqelav2
4Борисbokoloco1
5Гица прасицаmonika_potter1
6Сушанто Ројshusantoroj1
7Бибиthe_bb_1
8Снежеkarfiolka1
9твинкиretired_twink1