TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

иницијал Д @dd_oneandonly
#reach: 9339   ( 792nd )
#followers: 1058   ( 4431st )
Ако не знае што е ова, мала е за тебе. https://t.co/0ccWe0k8xP
1ReTweets26Favorites·Details
🤏 ми фали да се иселам, сам па како знам.
1ReTweets21Favorites·Details
Moja maska za vecer https://t.co/eCvnJf60JH
2ReTweets6Favorites·Details
Зошто да те прска дождов кога можам јас?
1ReTweets10Favorites·Details
Вчера бев пчела.....
0ReTweets10Favorites·Details
I need to be taken out on a date or with a sniper
1ReTweets5Favorites·Details
"Меѓународен конкурс за есеи и творби за млади луѓе"
-млади до 25.

Дали ова значи више не сум млад ???🥲
0ReTweets7Favorites·Details
Можда владата не пада, ама затоа ја на тебе. https://t.co/wyZrAWEioB
0ReTweets7Favorites·Details
Времево = мојата психа ❤️
0ReTweets6Favorites·Details
Уфф како се маскирав 🔥🔥
0ReTweets5Favorites·Details
Донер ❤️
0ReTweets5Favorites·Details
@ambrosiusmk @ubava110 Ti si retardiran, toa e drugo.
0ReTweets5Favorites·Details
@acetalukas Isto sestro zlatna
0ReTweets4Favorites·Details
@elokventnaligla Inicijal d day?
0ReTweets4Favorites·Details
А под маска да видиш 🔥🔥🔥
0ReTweets3Favorites·Details
@Sveljkata @Jovanowsky Se nadevam deka ne e oplodena
0ReTweets2Favorites·Details
Шо кур треба да правам вака стар????? Како да се осеќам до ова дрка не сум млад???
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Курвин Водењакjovanowsky8
2preciosaubava1105
3Мерлинambrosiusmk4
4palčicaelokventnaligla3
5𝗠𝗬𝗖𝗥🚫𝗙𝗧iwasstrange_3
6Креативниотkreativenum3
7Кили🏹acetalukas2
8ангелangela0412961
9Швељкатаsveljkata1
10Ivan Anastasovski, Ph.Divananastasovs11