TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 0   ( 1759th )
#followers: 2752   ( 1434th )
Е многу убаво мафта Меланија 👋💘
1ReTweets2Favorites·Details
1ReTweets2Favorites·Details
Ќе твитам само животинки малку да се подоправи ТЛ.
0ReTweets3Favorites·Details
0ReTweets3Favorites·Details
Благодарение на хаштагот си прегледав мал дел од скенирани фотографии и ми дојде убаво на душата. Убаво детство богами 😊❤️
0ReTweets3Favorites·Details
0ReTweets3Favorites·Details
Збориме кој што слушал ко тинејџер и еве го сега ме заебава со Аврил Лавињ на најјако 🤟🤟🤟
0ReTweets2Favorites·Details
@glupcho Хахахаха така еееее башка знаеш какви добри работи има во Стокомак 😃😃😃
0ReTweets2Favorites·Details
Мм сируп од урми, интересно како засладувач место мед а богами ќе го правам и бомбици :))
0ReTweets2Favorites·Details
Them other boys don't know how to chat! Yeah 🥳👏 https://t.co/MNkmrw5OxM
0ReTweets2Favorites·Details
0ReTweets2Favorites·Details
@glupcho Да е жива и здрава 😃😃😃
0ReTweets1Favorites·Details
@mignovenie Ужас ужас ужас
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@KatttP Ужас :))) Ми идеше да се изнасмеам во аптека кога сфатив дека ни таа смешна сума не можеш да ја искористиш туку треба да бираш од каталог 😀😀😀 Паа може да си земете водичка, влажни марамчиња, магнезиум... После цела година оставање пари.
0ReTweets1Favorites·Details
@jp_wanderer Абе не мораше да чекаш :)))
0ReTweets1Favorites·Details
@elena_tekinec Ако не најдеш баш таму добар, вреди уште некој километар за до Зоолошка :) На сите го препорачувам Диме. https://t.co/1lvXbrvQXm
0ReTweets1Favorites·Details
Еве што ќе се купи, од Антолог ofc 😃 https://t.co/5t5tsbEh6a
0ReTweets0Favorites·Details
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Глупчоglupcho2
2Дангmignovenie2
3complicatedSoficomplicatedsofi1
4KatttP.katttp1
5Jovan Petrovjp_wanderer1
6Џамбазelena_tekinec1