TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Делфинчето 🐬 @delfincheto___
#reach: 9943   ( 765th )
#followers: 844   ( 5505th )
Мојата екипа си е на место 🤗
Добро утро и убав ден на сите 🍀🥂🥰

My top amazing fans #mytopfollowers via https://t.co/Jw3YJTQRDD Retweet if you see yourself @tato_deki @CheYordan @svTalalaj @flojdovacha @magn3to0 @profesorkata68 @SoKafeto ... https://t.co/ghzNJdZI0u
10ReTweets30Favorites·Details
Еве кај сте да не се секирате понеделнички 🤗🥰🥂
Добро утро и работете сега #mytopfollowers #Spring via https://t.co/Jw3YJTQRDD Retweet if you see yourself @tato_deki @CheYordan @svTalalaj @profesorkata68 @flojdovacha @magn3to0 @SoKafeto @Scarlett_O_5 @L_Traveler__ @TheRedHair4 https://t.co/MXfBBDTWRn
11ReTweets26Favorites·Details
Успорено денеска 😏
#ДоброУтро 🥱 https://t.co/I9MgdBRvpQ
2ReTweets23Favorites·Details
Сезоната за седење на тераса ја прогласувам за отворено!
0ReTweets22Favorites·Details
Ај,малку на дистанца ако сакаш,ми влагаш у енергетско поле !
*вторник
#ДоброУтро
1ReTweets13Favorites·Details
Дејтот заврши ,ај сега секој по дома 😌 https://t.co/CjygO9vCRJ
0ReTweets13Favorites·Details
Да неаме недоразбирања 🙌😁 https://t.co/Y0V9MRNE4t
0ReTweets10Favorites·Details
Гуд најт 😴 https://t.co/CIDEnzTkmw
0ReTweets9Favorites·Details
@denicijaaa Колегава со последните "оружја" се служи 😁
0ReTweets3Favorites·Details
@_Darkovski Каква идеја ми даде за утре 👌
Ме спаси 😁
0ReTweets2Favorites·Details
@CheYordan @VenerinBregovic Како не исто 🤣
0ReTweets2Favorites·Details
@CheYordan @VenerinBregovic Дур не почна да свири 😁
0ReTweets2Favorites·Details
@VenerinBregovic Па "заједно гледамо"😂😂😂
0ReTweets2Favorites·Details
@LiquidMercury69 Гледан 👌
0ReTweets2Favorites·Details
@ingeingedani "Serendipity" 💗
0ReTweets2Favorites·Details
@sheezika Тостерки 😋
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Magneto 🧲magn3to020
2YORDAN CHE ,(perfect gentleman)cheyordan9
3ЅВЕЗДА💫theredhair48
4Sunshineubava_i_milna6
5Бечка Шницла_darkovski5
6Царевата Ќеркаcarevata_kerka4
7РОМАroma923771814
8Безг Решенsvtalalaj3
9Гилмор од Мкflojdovacha3
10Чупето🇲🇰lolitafrombt3