TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 0   ( 5482nd )
#followers: 541   ( 7186th )
#1
Бев у Галерија и не прават чај преку лето дека не барале гостите преку лето.
I may or may not have said 'каурска работа'
2ReTweets14Favorites·Details
#2
таман мислиш нема поглупав начин да потрошиш пари од тоа да те нашминка Фиторе за свадба ти ко травестит оно владата веќе спремила нова субвенција.
1ReTweets4Favorites·Details
#3
ме измоча маче кое го спасував, вам како ви иде денот?
0ReTweets2Favorites·Details
#4
Татковина е глупост, исто ко торта со розен кори.
0ReTweets2Favorites·Details
#5
@Schiffer_PG14 @derPrasident јас мислев на гостите кои не бараат чај у лето:)
0ReTweets1Favorites·Details
#6
збор на денот: раскарабасиле
0ReTweets1Favorites·Details
#8
кој бре гласал Charlize Theron да ја глуми Rhaenrya во House of The Dragon?!?!?
0ReTweets0Favorites·Details
#9
Солена плазма е супер за мацање бабагануш.
0ReTweets0Favorites·Details
#10
impressive, lets see Paul Allen's LinkedIn.
0ReTweets0Favorites·Details
#11
Правев фил со пудинг ко некоја глупа која не знае да направи crem patisserie from scratch.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Chlamydiaschiffer_pg141
2El Presidentederprasident1
3pupsikinsmrcartmanezzz1