TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mozzy insta? @denko_bt
#reach: 114051   ( 9th )
#followers: 2591   ( 1587th )
Дај ми ги парите од роденденот, ќе ти ги чуваме со мајка ти. https://t.co/mpZjhMaV68
60ReTweets396Favorites·Details
*Пати по внимание. https://t.co/SHUOFmHxWw
40ReTweets342Favorites·Details
"Од понеделник, децата од 12 до 16 години ќе се вакцинират со Фајзер".

Јас во понеделник: 👇👇👇 https://t.co/qQhcvzhA3F
37ReTweets245Favorites·Details
How I sleep knowing that I am single and nobody cheating on me. https://t.co/dyJRl3OSii
29ReTweets198Favorites·Details
32ReTweets111Favorites·Details
Професор, доктор, но пред сѐ голем фан на фудбалот. https://t.co/6fCuDLhww1
24ReTweets176Favorites·Details
Секогаш на рекламите ко ќе прочитам Euro 2020, ми текнува дека Панчо истетовира Euro 2021. https://t.co/0IyrrdB676
19ReTweets184Favorites·Details
Вчера возам накај дома.
Ме запира ЏАНДАР, ваљда обучен на курс.
Ми вика шо музика е ова шо ја слушаш? Не смејш вакви глупости да слушаш.
Му ја вадам дипломата од музичка академија и му се пресекоја нозете.

Наравоучение: Не се курчи ко немаш завршено Музичка академија.
19ReTweets160Favorites·Details
Ние, бендот "Вел" од Битола, карантинот си го искористивме како шо треба. За една година си снимивме десет песни, со наши финансии, во наше студио и сега за брзо ќе си излези и албумот. Извинете вака шо се фалам, ама ептен ми е ќеф и морав да си кажам. 🤘
https://t.co/1fALzdPawy
21ReTweets85Favorites·Details
Колку сме онлајн шо ги нејќиме Англичаните и ќе навиваме за Италија?
10ReTweets187Favorites·Details
*Се има отепано од крадење твитој.

Хагахагахагахага dase nasalime malce. https://t.co/NdB8dBWqhY
18ReTweets114Favorites·Details
*Некој пиши лошо за Maneskin.

Женските на Твитер: https://t.co/4MVcJjLoGz
16ReTweets122Favorites·Details
Во слободно време се смејам на вакви глупости. https://t.co/BPIkS0TCqj
14ReTweets146Favorites·Details
Почнува да врни надвор, да ги соберам алиштата? https://t.co/vTF3djvfAo
9ReTweets125Favorites·Details
Ако те пипкат погрешни раце, попаметно е да се вади солзавецот од чантата и одма да се бега. https://t.co/04eZJdtXnn
13ReTweets103Favorites·Details
Ние, бендот "Вел" од Битола имаме најново видео. Па на кој ќе му се бендиса и кој шо сака нека мани по еден РТ, ептен ќе ви бидиме благодарни. 🤘🤘🤘
https://t.co/UMz1jKR2XD
19ReTweets22Favorites·Details
*Прам муабет со некој од Битола и ми пиши 'МожЕ'.

Јас: https://t.co/kohKQEP9ww
11ReTweets99Favorites·Details
Рече чоекот, шо плачеше дека му го хакнаја Инстаграм профилот. https://t.co/0Hs0IXKpXX
9ReTweets97Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Џеси Пинкманmaxdestructionn8
2Жилеbatozile6
3Punchable Пичлеме and 24 otherspenggemaar5
4На Његош малатаgorskivenec5
5Милкс 👑pancake_mama884
6Ненaспaнaтa убaвицacassi0peia__4
7Лејдиpetite_blu3
8The Lyric Tenor 🏳️‍🌈lirskitenor3
9Флафиkarfiolka3
10Синеcorner_432