TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

AnOrdinaryMan @detedikatlija
#reach: 46229   ( 1037th )
#followers: 793   ( 4921st )
#1
@ibogovitelicno Значи сега е моментот да напаѓаме , а посветеноста, менаџирањето и професионалноста на министерот да ја игнорираме?Браво!Ако мал дел од мене ме тераше да гласам за@tvojapartija сега ми исчезна желбата. Еден дел ми зеде и @atortevski со спиновите во вмровски стил,ама ова е капак.
6ReTweets36Favorites·Details
#2
Крај, толку за денес😂😂😂 https://t.co/gXOrFjNpQz
5ReTweets22Favorites·Details
#3
@TheFitzzz Брза реакција може да е и избрзана. Прво треба да се испитаат околностите, ама ваљда министерот знае повеќе. Или за смирување на јавноста треба жртва
1ReTweets5Favorites·Details
#4
Кога конечно ќе ги отворат кафаните: https://t.co/U0LnHkxyvb
1ReTweets5Favorites·Details
#5
Влав кога ќе му побараат 2 денари за најлонче https://t.co/RCGXWN3rF9
1ReTweets4Favorites·Details
#6
@sjalica69 Не го имаше видено ова, затоа. Гордеј се сега гнасо. Иста ваква во Централ парк во Њујорк има. https://t.co/6rxok69WES
0ReTweets6Favorites·Details
#7
@metodija69 @sugaryouknowme Грешка си.Тој точно знаеше каде ја носи кариерата. Со првиот албум на англиски(со вистински луѓе) ќе пробиеше публика, со вториот малце повеќе, а со третиот ќе беше на ранг на Роби Вилијамс. Пошто имаше ѕвезда. Секаде беше прифатен на прва. Дури и во Хрватска што е чудно
0ReTweets5Favorites·Details
#8
Србиве не се точни🤔 https://t.co/jf6QOY703y
1ReTweets2Favorites·Details
#9
@MrBlueberry258 @zorbital 20 пива за 10 дена?!!! Мало куме😂😂😂
1ReTweets2Favorites·Details
#10
Ве молиме само по едно прашање. Менче Точи:
- Моето прашање е: прво дали......, второ.....,трето......,четврто.....
Па ебете си мајката и новинари и све
1ReTweets2Favorites·Details
#11
@ArslaJeMeniBog Мене после изолацијава дубак ќе ми треба да проодам.
1ReTweets2Favorites·Details
#12
@DudukPeer @ViktorStevich Па таргет им се гласачите на СДСМ и нормално е ДПМНЕ да го напаѓаат. Од лоботомирани не чекаат глас секако.
0ReTweets4Favorites·Details
#13
Овие што се враќаат од Италија со бугарски или наши пасоши (небитно) на приватно се лечат или уште им тече здравственото ко невработени, а?
1ReTweets1Favorites·Details
#14
@TeodoraFoteva @rick_san4ez_3rd @kezhmanprvi @ibogovitelicno @tvojapartija @VFilipche Јас на пример ја памтам кокошката што чекаше 2 недели да оди во Лондон на испитување за птичји грип,исто во време на СДСМ. За разлика од тогаш сега Филипче топ ја менаџира ситуацијата по сите протоколи и препораки од СЗО.
0ReTweets4Favorites·Details
#15
@spejs_fraerot @darkhour_seeker 10.000 евра. Ја продал колата
1ReTweets1Favorites·Details
#16
@VlatkoVasilj 2. (за да нема промаш во јули-август) Сончево до умерено облачно, на места со услови за дожд. Утринските температури ќе се движат од 12-19, а дневните од 26 до 37 степени.
1ReTweets1Favorites·Details
#17
@MilaShila9 Лоша ракија и добра мотика - нема. Стара народна.
1ReTweets1Favorites·Details
#18
Со брадата не личиш на војвода, на Ѓорѓи Колозов личиш.
https://t.co/WmJxIz5hoh
1ReTweets1Favorites·Details
#19
@Emilica32 Зависи од кај ти е изворот и од што е изведен насловот. Дај линк да прочитам што пишува прво.
0ReTweets3Favorites·Details
#20
@ArslaJeMeniBog @ViktorStevich 2002 г. во Охрид им дадоја 14 раководни позиции. И погодете што? 14 члена немаа да ги пополнат. После се најдоја јунаци😂
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Цceciliaa53714
2Тепсијаemilica3214
3небесно пиленцеnin_ciu13
4Виктор Стевичviktorstevich8
5ǝsɹǝʌıu∩ ǝɥ⊥ uı ʞɔıᴚ ʇsǝʞɔıᴚ ǝɥ⊥rick_san4ez_3rd8
6Aleksandar Tortevskiatortevski8
7Waiterwaitermkd7
8Baze Lazevskibazelazevski7
9МилаШилаmilashila96
10Аритмијаsnowgirly26