TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Девојката со кафето @devojkasokafe
#reach: 64682   ( 269th )
#followers: 6061   ( 464th )
„Ако не те прави подобар човек, тогаш не е љубов”.
21ReTweets88Favorites·Details
Ај да разбијаме монотонија.
Strong is the new sexy! 💪🏻 https://t.co/THNTPhCmFj
7ReTweets147Favorites·Details
П'убав понеделник не сум имала! 🏞️😊☕ https://t.co/MeawDISS06
6ReTweets146Favorites·Details
Дечки, јас денес вака почнав со денот. 🏃🏼‍♀️⛰️🏅
Прва планинска трка (прва воопшто 😂) , презадоволна сум од резултатот што го постигнав.
Забавно било ова бе! 🥳 https://t.co/TojLQpnyOc
11ReTweets122Favorites·Details
Consistency is the key. 🗝️💪🏻 https://t.co/HL4gnED54k
5ReTweets109Favorites·Details
Ајде денес барем да одмориме од хејтот и зависта.
На денешен изгубивме човек кој нѐ учеше како треба вистински да се сака.
Вечна ти слава, голем човеку! 🖤

#ДоброУтро https://t.co/HD2gbQL0xr
14ReTweets81Favorites·Details
Кафе и локум. Време е. ☕ https://t.co/4iuWOyZZpL
6ReTweets92Favorites·Details
Еве ви и денес малку убавина од планинче. 😍⛰️ https://t.co/q5GK4tCBDm
11ReTweets75Favorites·Details
Понеделнички флит. ☕ https://t.co/i1g3KHcm1d
5ReTweets89Favorites·Details
Еве ви малку природа и убвина. 😍⛰️☕ https://t.co/aJi4nQqvHL
9ReTweets76Favorites·Details
Сите се толку фокусирани на глумење диви, зафатени и бездушни деновиве. Во меѓувреме, барајте луѓе кои веруваат во сочувство, љубов и човечка поврзаност.

#ДоброУтро убави. ☕ https://t.co/8p7zeBzMV7
13ReTweets56Favorites·Details
Поомилената даска. 😍 https://t.co/RrIyDEffid
8ReTweets70Favorites·Details
Колку побрзо ги отстраните некои луѓе од животот, толку повеќе ќе ви тргне на подобро.
Не мора фала.
12ReTweets58Favorites·Details
„Затоа што никогаш не престануваме да ги сакаме тивко оние што некогаш сме ги сакале гласно“ ...
12ReTweets57Favorites·Details
Пред и потоа. Време за лазања.
Домачица да будем. 🤤🍝 https://t.co/kA4pQ17045
8ReTweets62Favorites·Details
Тишина е сѐ што ти треба. 😍
Момата нѝ, прилепска. 🤍 https://t.co/2txBvn21uZ
7ReTweets64Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Кирилindeeeeeee4
2SQL Superheroine 🌠programlabilna3
3Чун Лиautsajdersekade3
4LaLineojasthegreattt2
5#SetteledWind 🇲🇰setteledwind2
6Вудиkarcheskikz2
7Zelengorazelengora002
8Корутинаkorutina2
9Nautiluschokinghazard31
10LidGolidgo51