TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ким Јонг-ун @diktatorot1
#reach: 59708   ( 460rd )
#followers: 2065   ( 1839th )
#1
Пожелно е РТ,Фала
Здраво дечки,
фирмата Purple Dot со седиште во Скопје има отворена позиција "IT/Customer Support".Потребно е добро познавање на англиски јазик и основи на IT.
За повеќе инфо: [email protected]
Не ми пишете мене ништо само се знам со детето обратете се на емаил.
83ReTweets40Favorites·Details
#2
Ова е тоа, куре колку смока? https://t.co/hlouyS8UXn
13ReTweets95Favorites·Details
#3
Денес не има, утре не нема...затоа ширете љубов. простете еден на друг, гушкајте се, сакајте се, глупирајте се, животот е премногу краток да не го живеете како што треба.
#ДоброУтро
18ReTweets55Favorites·Details
#4
#5
brat abe mnogu ? https://t.co/czWMy5qtoD
8ReTweets39Favorites·Details
#6
Ова да го прочитат и тие шо кажуваа дека нема да воскресни ако објавиме слика од него и тие шо кажаа дека ако не ти бил идол немаш како право да го објавиш. УСТВАРИ НЕКА ГО ПРОЧИТААТ СИТЕ!!! ЕЖЕЊЕ ПО ЦЕЛО ТЕЛО💛

https://t.co/Vz9RZXMVjN
8ReTweets32Favorites·Details
#7
PLACAM😭😭😭😭😭 https://t.co/uSX7L78SWP
7ReTweets33Favorites·Details
#8
Se molis da se ukluci da ja procita igrata i ide pesnata od Queen- We Will Rock You 😍 https://t.co/OIcJEl3XSg
4ReTweets32Favorites·Details
#9
Poslednoto finale na Kobe i Lakers protiv Bsoton go gledav vo kafic do 5-6 sabajle i imav 14 godini.
3ReTweets30Favorites·Details
#10
Станвиш од спиење читаш за Коби, и пак плачиш💛
3ReTweets25Favorites·Details
#11
2ReTweets28Favorites·Details
#12
Како ќе се спие не знам....
2ReTweets20Favorites·Details
#14
koga e dojdena komsivkata na gosti https://t.co/2qo6jBXKIf
4ReTweets12Favorites·Details
#15
😄😄😄😄 https://t.co/BQ6yvNAkNS
0ReTweets24Favorites·Details
#16
🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
😭😭😭😭😭
Колку само се пронајдов во ова а сите ќе се пронајте.... https://t.co/6EgiyEAIzK
3ReTweets15Favorites·Details
#17
NEMAS OSETENO BOLKA NEMAS IZGUBENO I MRCIS SEGA!!! I NE NEMA DA VOSKRESNE AMA OVA E POCIT KON EDNA LEGENDA I IKONA VO SPORTOT KOJA KE ZIVEE ZASEKOGAS.
za razlika od tebe kiss https://t.co/Aela5aQRvh
2ReTweets17Favorites·Details
#20
💛💛💛💛💛💛💛💛💛 https://t.co/VkPk1m6QqZ
2ReTweets12Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🍭sugarbabe_mk6
2awesome blossom 🌸horridchildd6
3cup of TEA_tejka_5
4Кили 🏹acetalukas3
5Жуче од лескоецnemozapojke3
6Милкс 👑milka_oreo882
7Change.orgchange2
8PAHULJICA❄vivaciousena2
9Саретоmrcatorka1
10Ариелproblembyme1