TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

💣СеⓂ🆗ни🅾т 🔪 ДиⓂе💣 @dimepupuliev
#reach: 85386   ( 203rd )
#followers: 6759   ( 379th )
#1
⚠Ајде малце убави вести на тл:
Да се пофалам дека сум првиот твитераш во историјата на човештвото кој го има искачено Св. Илија со АПОСТОЛКИ 💪👍🔥🔥
Епа не ги штедете прстите и клавајте лајкој и ретвити 🔁 https://t.co/IoXCTgZcjb
19ReTweets156Favorites·Details
#4
Vistinskite mazi sakaat oblini, samo kucinjata si igraat so koski 🐶
mwaaa 😚😚😚😚😚 https://t.co/OlJ3GZPSea
18ReTweets56Favorites·Details
#5
Соба 0 гравитација 🚀 https://t.co/TAzFv7SLRm
10ReTweets91Favorites·Details
#6
После седмата ракија кога ќе свртам на пиво https://t.co/DRHPmd9F25
15ReTweets59Favorites·Details
#8
- Kako se vika na germanski "Sto e toa" ??
- Was ist das
- Da te ebam u gas
hahghaaaa https://t.co/trtZlmW3qZ
14ReTweets64Favorites·Details
#9
КОНДОМИТЕ ВО ЗЕМЈАВА СЕ ЛУКСУЗ.
Огромен процент на мажите немаат пари да си купат кондоми и користат кеси за замрзнување од 2 литри.
15ReTweets54Favorites·Details
#10
Кога ќе умреш, а некој од партија ќе ти викне дека треба да гласаш https://t.co/q8zsqHdTT1
15ReTweets47Favorites·Details
#11
Што ако докторот кој ти ги лекува хемороидите е ГЕЈ??
13ReTweets54Favorites·Details
#12
За девет (9) месеци ќе видиме која си поминала преубаво на гласачкото место
13ReTweets54Favorites·Details
#13
Ковид 19 нема да трае долго!

Ковид 19: https://t.co/4viA7OoVEu
11ReTweets57Favorites·Details
#14
А рече дека само ќе ја славиме победата на изборите https://t.co/ImZyvkVUHs
9ReTweets58Favorites·Details
#15
Лесно е да се правиш јака пичка на тл со пензијата на свекорот и свекрвата.
10ReTweets53Favorites·Details
#16
Машка рака кога ќе фати ФАТЕНО Е
Ф А Т Е Н О https://t.co/c3VsJktluY
9ReTweets56Favorites·Details
#17
Доколку Интегра победи на овие избори, за 9 години во 2029г ќе стане само самосвесна, ќе се преименува во Скајнет и ќе испрати Интегратор назад во 2018г за да го убие креаторот на Преспанскиот договор.💀
Не ме прашујте од каде знам. 👍
13ReTweets44Favorites·Details
#18
-Sto jades??
-Praska...
-Da ti go lupnam do daska .I.

haghgaaaaaa https://t.co/Jhle5ln6MN
8ReTweets57Favorites·Details
#19
Нека се знае кој твитер профил денеска мрсно јаде... 🔥💥 https://t.co/cjkPKHkRih
7ReTweets60Favorites·Details
#20
Кога на некој дебел, ќе му речеш дебел се многу се лути, а они кога викаат за слабите "ѓезве месо", "коски и кожа", "подвижен скелет", тоа е сосема во ред...
До кога со овие двојни и тројни стандарди а? а?
п.с. И за двата пола важе
10ReTweets49Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Dream Housedreamhouse992
2🎸🎸Рокенрол Фирер 🎸 🎸 🤘zaumna_sila12
3*ДрагЧе*mkdbridge2
4Патлак илити пиштолposlediknapik2
5Систерsitno_dinamitno2
6Teonateona09902
7Читателкатаprofesorkata681
8Милкс 👑pancake_mama881
9Пецкоatanasoski711
10Валканиот Инспектор Блажоi_klunovite1