TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

dat niqqa bетмен🙄😒 @dimitrov_1
#reach: 97376   ( 100rd )
#followers: 8697   ( 201st )
#1
Меланија Трамп секогаш личи ко да го видела твитов порано ама не се сеќава од кој јазик си го превел 🤔🤔 https://t.co/PtfEhQF6GS
31ReTweets174Favorites·Details
#2
Девојки што ти прават пица со готово тесто од 30 денара највеќе се лутат зошто не им купуваш накит од Сваровски за роденден
27ReTweets132Favorites·Details
#3
Коа Борбен Момак ќе те скине и ќе те остави. https://t.co/RIkQabEswZ
14ReTweets151Favorites·Details
#4
Најдовме победник за #НијеСеДесило, сите понатамошни номинации се џабе https://t.co/oaxBYcVA9f
24ReTweets118Favorites·Details
#5
Не можам да искачам зафатен сум https://t.co/hwGwXwOVFF
24ReTweets101Favorites·Details
#6
8 твитерџики сум ги заследил на инста, прв им бев! Се зареков дека веќе не барам инста! После тоа се Божја напаст! 😫
20ReTweets98Favorites·Details
#8
Јас во ноември: мора да се стегнам за наредно лето

Јас денес: https://t.co/fXu3kH8IFP
21ReTweets71Favorites·Details
#9
Океј сум со твитер ама малку е лицемерно на телефон од 1200€ да куцкате што ви се дешава во животот дур некое дете од Валандово се мачи да ја откочи апликацијата на андроид од 350€.
15ReTweets75Favorites·Details
#10
Фејк уста е океј, фејк пријателка е страшното 👌https://t.co/gV4iOnxiq1
11ReTweets84Favorites·Details
#11
После 6 месеца мањачење, дознав дека единственото девојче што ми беше океј има дечко и сеа сите ваши трагедии од твитови за љубовта и гушкањето ми имаат скисча да ви ебам тоа паметните турете си по една чаша од мене батко ви части за скршеното срце 😭😭😭😭😭
5ReTweets96Favorites·Details
#12
Некој таму на светов има среќа ова да му трчка низ дома и јас вечно ќе му бидам љубоморен https://t.co/WVOKkDG5oe
12ReTweets67Favorites·Details
#13
Се тешам дека не ме остави на seen туку ја оставив без зборови.
13ReTweets63Favorites·Details
#14
- Зошто женските не се депилираат?
- А зошто машките не би се депилирале?
- Се депилираат.
- Машко ли е тоа шо се депилира? https://t.co/UKFTgT27qp
13ReTweets59Favorites·Details
#15
Ако играш покер со отворени карти буквално секогаш ќе бидеш губитник ама очигледно некој тука не играл покер во животот :( https://t.co/7GsPn9WZwV
7ReTweets71Favorites·Details
#16
Ke ogree malce sonce i odma želbata za umiranje mi se pretvora vo želba za umiranje so nasmevka na liceto 🥰
13ReTweets53Favorites·Details
#17
Да се пријави некој со еректилна дисфункција да ја гушка младава дама рт рт рт https://t.co/tcqZwHYfDL
8ReTweets66Favorites·Details
#18
Коа сакаш да чилаш ама ќе ти текне дека немаш ништо паметно напраено у животот. https://t.co/hC1xtcVHfZ
12ReTweets54Favorites·Details
#19
- Ми се лутиш?
- Не. https://t.co/dXqJdfB1v0
8ReTweets65Favorites·Details
#20
- Сфаќаш ли бе ти нешто што ти зборам?
Ја: https://t.co/LIwQUX9TyY
7ReTweets65Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Antlia Dwarf 🌠jasnamishevska49
2Ջուլիանաneiskulirana23
3Ellie Moira Catriceajrokrem21
4Џорџgjorgjic20
5ᴍɪɴᴇʀᴠᴀmalomache18
6Леголасvajldy18
7Skinnycutebutpsych0o18
8вина невинаnalutilus18
9postmoderno lajno 💫magnetolicious18
10Habibi ya nour el-ain_fraus17