TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Edgelord Messiah (@[email protected]) @diridj
#reach: 17812   ( 469th )
#followers: 867   ( 5303rd )
Замисли си сограѓанин во општество што достигнало да има на 100 метри улица:
- 3 кладилници
- 3 казина со рулети и слот машини
- 2 продавници за пари

И не си се револтирал што детето ќе ти расте таму. Ќутете ебате, лапнете дијазепам, топ ќе ви биде.
39ReTweets132Favorites·Details
@imanolev Химната на сите словени е хеј словени само што некои ја имаат сменето.
0ReTweets1Favorites·Details
Maroko drsko
0ReTweets1Favorites·Details
@JakovFendu Abe go izvadi Trosard, go igrase vo sredina, mizerija
0ReTweets1Favorites·Details
@KapnKrk Ushite dobri?
0ReTweets0Favorites·Details
Mora hrvatska gol
0ReTweets0Favorites·Details
Ajde sega gol
0ReTweets0Favorites·Details
Bravo, kakva tekma
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Скорќеkapnkrk1
2Kobayagiimanolev1
3малиот кнез мишкинjakovfendu1