TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Рубин Кармин @disfunkcionalen
#reach: 0   ( 12159th )
#followers: 369   ( 10427th )
Работиме и навечер freelance за да има доволно. Чуваме деца што се будат на 2 саати, не можеме да заспиеме поради депресија, стресови и нервози од било каква природа....Само мал дел од многу причини. Преглуп твит. https://t.co/tpLrxCWuSP
0ReTweets10Favorites·Details
@SkratenKorner Роберт der große
1ReTweets2Favorites·Details
NORMALIZE THIS !!!!!! Исто дозволувам и јас. Кај новите генераци приметив патерн дека не знаат да користат гугл за фокус рисрч. https://t.co/9oRYjhHPhb
1ReTweets6Favorites·Details
@hasawatermark @egodollaric Мрзливиот ке потроши 3 месеца како да го автоматизира процесот :)) и во одредени бранши е сасвим кул.
0ReTweets3Favorites·Details
@seznajko3 @EmmaCvetche Тоа е пензиско, за здравствено е кај црвен крст.
0ReTweets3Favorites·Details
@TR1k5teR Оваа серија ма Глок е посветена на John Wick, а во филмот ја имаш среченицата од Џиги.
0ReTweets5Favorites·Details
@chackalitza Многу се, ама еве пример. https://t.co/dOPZVhKsqa
0ReTweets1Favorites·Details
@Schiffer_PG14 Doctor Who? :D )))
0ReTweets1Favorites·Details
@sinisa_goliOtok Се пронајде? Обично не коментирам на загубени души, ама дјуд.....
0ReTweets1Favorites·Details
@eklipssa Day before. А од денес за денес, само ако е ептен неизбежно. Според мене ова....
0ReTweets0Favorites·Details
Кога збореа луѓето дека Биткоин е ГЕЈМ ЧЕНЏЕР, не верувавте, зашо сега пак истата грешка ја правите? :))))))))))
0ReTweets0Favorites·Details
@callmemicce Ама и ти чуден. Не му обрќај внимание нели гледаш дека не е доволно гушкан како мал. И малку се овие, има многу повеќе докторати.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Agathaeklipssa1
2Џеси Пинкманmaxdestructionn1
3Една Низаеднаednanizaedna1
4логотворецchackalitza1
5Скратен Корнерskratenkorner1
6ноулајферcallmemicce1
7Chlamydiaschiffer_pg141
8Бојанhasawatermark1
9Tom is Love ❼egodollaric1
10Сплинтерsinisa_goliotok1