TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Maestro @diskopje
#reach: 0   ( 4748th )
#followers: 914   ( 4978th )
0ReTweets14Favorites·Details
Прекрасен ден за перење гревови на Заум.
0ReTweets3Favorites·Details
@Petrusevski13 @egodollaric коцекабана...
0ReTweets2Favorites·Details
@ComplicatedSofi @egodollaric патот до срцето на жената е преку стомакот ?🔪
0ReTweets2Favorites·Details
@ComplicatedSofi @egodollaric Убод секако не очекуваш :)))
0ReTweets2Favorites·Details
@nesosk @dogrosemk еве од годинава
https://t.co/40MbliUnFm
0ReTweets1Favorites·Details
@notasuthinkkkk @sveste_tese вака го шлапаа по газето паторско? 😊
0ReTweets1Favorites·Details
Бонтонот и домашната култура у гз да си ги ставите. https://t.co/mTWEmdTgpQ
0ReTweets1Favorites·Details
@TheBatLadyM добра ти е кованицава, културна дрскост 😊
0ReTweets1Favorites·Details
@TheBatLadyM по мои стандарди тоа е се уште nice behaviour :)
0ReTweets1Favorites·Details
@TheBatLadyM Само ти подјебавај се 😂
0ReTweets1Favorites·Details
@egodollaric на сопствената свадба!
0ReTweets1Favorites·Details
@ZenskiPrikazni да да, во дивината 😊
0ReTweets1Favorites·Details
@TheBatLadyM Е вака треба со дрска финост :))
0ReTweets1Favorites·Details
@notasuthinkkkk @sveste_tese ама и анусот му го отвараа исто 😂
0ReTweets0Favorites·Details
@TheBatLadyM тие што не учеа на тоа, еве погрешно било :(
0ReTweets0Favorites·Details
@TheBatLadyM ти па за аналот се фати одма, лабаво :)))
а ова што си го пишала значи дека коа некој нема да биде фин ќе те начека со спуштен гард и полесно може да ти влезе?
0ReTweets0Favorites·Details
@TheBatLadyM епа различни дефиниции имаме значи, јас убаво пишав бонтон и домашано васпитање за мене е финост.
0ReTweets0Favorites·Details
Русинот од беспилотни летала, само авионче од хартија може да напраи. https://t.co/yI1mEnSCcH
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Брусница Вејнthebatladym7
2Tom is Love ❼egodollaric4
3Kokorarnotasuthinkkkk2
4Sveste tesesveste_tese2
5complicatedSoficomplicatedsofi2
6Нешоnesosk1
7Војвоткиња🏴‍arthurgordonpy31
8Госпоѓ(иц)аzenskiprikazni1
9Donatello™petrusevski131
10Stelastela715751081