TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

дисперзија @disperzija
#reach: 42594   ( 816th )
#followers: 1492   ( 2560rd )
#1
Ви трепери ли душата за некого, кога не знаете како е, каде е, со кого е?
11ReTweets96Favorites·Details
#2
Беше стара, ама беше баба...и што ако 90 години, кога секој спомен сега боли зошто веќе не ќе ја видиш, не ќе ја чуеш 😢😭
2ReTweets69Favorites·Details
#3
Манипулатори насекаде...пазете кому верувате слепо
9ReTweets45Favorites·Details
#4
Душо гладен си? 😜
#трета https://t.co/vwltRK1VIh
4ReTweets47Favorites·Details
#6
Би им го дал цел свет...а тие немаат време за тебе!
Која иронија човече
6ReTweets27Favorites·Details
#7
Ти баце си среќен и богат човек https://t.co/Xfb3QgJ7Eq
6ReTweets26Favorites·Details
#8
Суштината е во тоа, да имаш некој, кој ќе можеш со целата љубов на светот да го гледаш https://t.co/dW5AmZBUCH
7ReTweets22Favorites·Details
#9
Голем саем во Хрватска за гејмери, во не знам колку хали и со нз колку нови игри што ќе излезат наредната година во продажба, со нз колкава посетеност...толку блиску територијално...и толку светлосни години оддалечени културно
3ReTweets22Favorites·Details
#10
Гризам усни кога ќе ми те видам 😍 https://t.co/7hzeiqrsXP
3ReTweets19Favorites·Details
#12
За некои ликови си имал многу погрешно мислење...некои си ги кренал на пиедестал, високо во облаците
4ReTweets15Favorites·Details
#13
Некои луѓе не можам ни да ги гледам... Ми се гади од толку лицемерие
2ReTweets20Favorites·Details
#14
Кој чекаш толку долго?
3ReTweets16Favorites·Details
#15
Живееш на 5-ти, а си отишла толку down...

психички
3ReTweets12Favorites·Details
#16
Премногу ми требаш...да гушнеш, да кажеш дека се ќе биде добро...еден ден
3ReTweets11Favorites·Details
#17
Ти си спокој! https://t.co/vOoKT92ZBd
3ReTweets10Favorites·Details
#18
Ти си мир за душава...
2ReTweets12Favorites·Details
#19
Не грижете се за другите...другите ќе се снајдат...посебно не грижете се за оние кои немаат ни благодарам
3ReTweets8Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Темно чоколадоjassumtoj1237
2Mr.Тrolltrollexclusive3
3Emilio Zapatatrajcenikolovs52
4МилаШилаmilashila92
5Forest Gamptemplisignum2
6🍡 еден мињонmrssurprise22
7❃Señorita❃dzundzul2
8Brineta ❤️brineta19922
9Бен Квикprilepcaneco2
10❄️Pahuljica❄vivaciousena2