TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дизи @dizajnerot
#reach: 66423   ( 577th )
#followers: 2338   ( 1649th )
#1
work from home disadvantages. https://t.co/1kf8kKZ8Qi
46ReTweets128Favorites·Details
#2
Учителката:
Ајде деца пишете писмена задача на тема "Каде бевме на Корона распустот"
12ReTweets56Favorites·Details
#3
Svadba e. Koj saka neka cestita https://t.co/KiTJdd4jlT
2ReTweets62Favorites·Details
#4
Не сум доктор, пак ќе кажам. https://t.co/Xi3G9rNYvj
7ReTweets44Favorites·Details
#5
У комшии имам роми, новороденчето си го крстиле Корона.. Браќата Полат, Роналдо и Обама и сестрите Росалинда, Лила и Мерхел не можат да се соберат од смеа
7ReTweets42Favorites·Details
#6
bratot @Echoo246 viden so golfo u centarot na negotino kako go zastituva od korona https://t.co/BW78IV2o89
12ReTweets23Favorites·Details
#7
Кај нас ако има Онлајн настава, ќе де појаве некој ученик од електро и ќе и прате вирус тројанец на професорката и оваа ќе испаниче и ќе го изгасе компјутерот од штекерот.
9ReTweets30Favorites·Details
#8
Сеа уште @BejbiBoy да испадне позитивен на корона и пола жени од Неготино и Кавадарци ќе бидат позитивни.
10ReTweets26Favorites·Details
#9
Kako bese? Ni penzionerite doma? https://t.co/AdQEmPUQZZ
5ReTweets41Favorites·Details
#10
doktor li su, dizajner li su https://t.co/gRyGTrW4rL
7ReTweets32Favorites·Details
#11
Jas so bratot @Echoo246 @BejbiBoy @sanavabic i @_jo_van edno foto od vcera koga sednafne na procka. https://t.co/n55ZVQJQwS
9ReTweets23Favorites·Details
#12
Vcera vo 17:30 viden bratot @Echoo246 kako se kamuflira od policijata... Nekade na 300 metri podolu go zaceka komsijata Stojan i mu ja izvadi kamuflazata so opravduvanje deka imal zajci za ranenje.. https://t.co/wrG8XBL4xO
7ReTweets26Favorites·Details
#13
После оваа пандемија и слободата нема да е иста
6ReTweets27Favorites·Details
#14
Министере, а дали смејме да влечиме прачки на лозјето?
7ReTweets23Favorites·Details
#15
Уште Луис Витон да го кутниме и најјачи сме. https://t.co/Ybr753ecTF
5ReTweets22Favorites·Details
#16
Еве комшијата кажуе му влегле крадци му земале 6 пакувања по 10 тоалетни..
6ReTweets19Favorites·Details
#17
ИЗВЕСТУВАЊЕ: Истражуваат само од 5 часот до 11 часот, бидејќи МВР не ги пушта подолго. https://t.co/AAOWpfYqKJ
6ReTweets19Favorites·Details
#18
Ајдееее и аеродромот во Битола блокиран..
5ReTweets20Favorites·Details
#19
Те боле курот дали марјан го рикал фичето #СексиНеготински
8ReTweets11Favorites·Details
#20
Ni korona ne ja fakja nejze https://t.co/R7RHWXbmFC
7ReTweets12Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Гуру де Коркаш™bejbiboy58
2Dr.Dre 🔥🔥🔥echoo24643
3јАсСоБрАдАтА_jo_van29
4Шабани Нонда Прекрасенsanavabic18
5sweet but SALTY🧂♕donotcallmsugar12
6💣 Семоќниот 🔪 Диме 💣dimepupuliev11
7Чика Куреikakure411
8i999yi999y11
9Играоркатаmartinilooover10
10🤜 Ремет Клан 🤛™atenttion_whore9