TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

DJ Goce @djgoce
#reach: 28500   ( 1091st )
#followers: 3242   ( 1225th )
Нешто свежо и наше! https://t.co/wkPSfbdOWI @ortographia 👀
9ReTweets28Favorites·Details
@Badijaldzija Чув дека Гркот без документи претходно работел во Нерези Дент, ама може да не е точно..
2ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Маркоortographia1
2Штофот на Грофотbadijaldzija1