TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Đoko-mkd @djokomkd
#reach: 0   ( 41937th )
#followers: 160   ( 18810rd )
@1VidiVidi Да....
1ReTweets3Favorites·Details
@toilet_paper10 @r_veljanovski Имаш 100 000€ кеш црни пари(тендери, провизии). Земаш кредит од 100 000€. Купуваш стан и ратите ги враќаш со црните пари.
Парите од кредитот ти се чисти... плус стан...
0ReTweets6Favorites·Details
@zoreski Или мрсна тава....😊 https://t.co/hOjkrmEaRH
0ReTweets2Favorites·Details
@agvozden @metokara09 @fanijela @dRe2fYvbcq4OCQT Има...највредније је код Вас. 2 посмртне златне маске ... https://t.co/c20OJv9wJZ
0ReTweets2Favorites·Details
@ZoranMarkovski9 @zoreski А зошто не прескокнуваш србјанчаните???? https://t.co/N4rKtLCIXV
0ReTweets1Favorites·Details
@Redington_M5 Со борина ќе го бараат...но касно ќе биди...
0ReTweets0Favorites·Details
@skywardfire5000 @Saddam_Baas Овје само воз можат да прават....а правосмукалката Че биди локомотива...
0ReTweets0Favorites·Details
@JankoIlkovski @BatmanSaysT Тоа тешко....левичарите( во цел све) кога не се согласуваат со нечие мислење стануваат агресивни, хистерично се дерат, вреѓаат,се закануваат, шират омраза...цинизам..

Т.е. нема дебата.....можи
само надвикување
0ReTweets0Favorites·Details
@Kovacki1 Еве во едно нека одат...попрегледно https://t.co/lOTywU6hOF
0ReTweets0Favorites·Details
@bombasotaco Којн....и тоа непоткован...
0ReTweets0Favorites·Details
@Kalabalak_ @Fortiifikacija Најискрено....порано на место на Никоб беше СГС...

Друго све е исто..
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Кичевчанецот🇲🇰zoreski2
2Види Види1vidividi2
3Рејмонд Редингтонredington_m51
4𝙳𝚎𝚏𝚒𝚊𝚗𝚝 💊 O.N.E. 🐸skywardfire50001
5SaddamHussainsaddam_baas1
6Јанко Илковскиjankoilkovski1
7Бобиbatmansayst1
8Драган Ковачкиkovacki11
9Раскажувачотtoilet_paper101
10Robert VELjANOVSKIr_veljanovski1