TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shadow @dodo__81
#reach: 23604   ( 1027th )
#followers: 1187   ( 3857th )
9ReTweets63Favorites·Details
8ReTweets63Favorites·Details
Струга , Црн Дрим 🔥🇲🇰 https://t.co/AXsGiEXOYy
5ReTweets25Favorites·Details
Како ви се свиѓа мојата прва профи слика на платно ? ☺️ https://t.co/ygLZRPyd6n
1ReTweets14Favorites·Details
1ReTweets4Favorites·Details
@Mnogodobra3 Један даса из неко бугарско село и баш је фантастичан пример какав треба бити твој будуќи мужјак ✅
0ReTweets4Favorites·Details
@Lilith_122 Ако не квичи као прасе ја мењам одма
0ReTweets4Favorites·Details
@definitivno @Vesna221091663 шо убо ✅ никој ви го неќит енѕерото 🤮
0ReTweets4Favorites·Details
Еден чиче околу 60г седи со една млада дунда накај 35-6 у кафичов и му се јавува жена му кај си дојди у Ист Гејт ..за едно 40 мин до саат ќе дојдам , со Боро пијам кафе …ццц курвари стари , а оваа се топи до него пошто побитна му била уствари не знае дека е само обична дупка 🤡
0ReTweets4Favorites·Details
@animare5 mora samo da se umre ! 🤡
0ReTweets4Favorites·Details
Јави се покасно имам важни утрински муабети со мачето ☺️ https://t.co/wxFxcEGaZ0
0ReTweets8Favorites·Details
@1Aleksandar Ама глеј си дворот бе пиле шо се напињаш ☺️
0ReTweets10Favorites·Details
@nadrobena водовод..
0ReTweets3Favorites·Details
Далиборке, дојди ќерко у дневну, дојде кум сака да те види!
- КАЖИ МУ ДА ЦРКНЕ!!!
1ReTweets0Favorites·Details
@SuzInSwe Што убаво бебе цело на бабу 💥🔥💙
0ReTweets3Favorites·Details
@BokiAlterEgo Мене ме избација од таму , сум бил преквалификуван 🤯
0ReTweets3Favorites·Details
@mikroskopiram1 @unstabIeweirdo Ова се јаде , секое сабајле по едно две ливчиња , ќе пукаш од здравје ✅ ја моите ги спичкав и сега чекам нови 🔥
0ReTweets3Favorites·Details
@MilankaPredoje1 @treljara2 Само доле
0ReTweets3Favorites·Details
Само сиротиња иде на море у Септември рекла сам шта сам рекла ✅
0ReTweets3Favorites·Details
Немам ништо против педери , ама зашто сите сакаат да работат као продавачи у бутици за облека ???
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бокиbokialterego27
2Професор Цветковиќtome_corner8
3Kristinakristinna_vel6
4Јордан Пиперкатаkozica_cer5
5Методија Белевскиmetodija695
6𝗯𝗮𝗹𝗲𝗿𝗶𝗻𝗮𝘁𝗮 official bloknatatacentarska_picka4
7Andromacheindig05alpha4
8BubbleGum 🍬kazi_ultimatum4
9Zoti i Kaurëve ꑭНорманꑭslavicnorman4
10ДРАГАНЕЕЕkreativenum3