TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

sweet but SALTY🧂♕ @donotcallmsugar
#reach: 99623   ( 65th )
#followers: 2829   ( 1295th )
#1
Во Канада споиле старечки дом со дом за деца без родители. Старите добиле "внучиња" за кои се грижеле, а децата добиле љубов и посветеност. 🥰
86ReTweets499Favorites·Details
#2
окапав од недобитно талкање низ факултетот. психата трпи, не е проблем. 🤭 https://t.co/whIyC5bKOL
10ReTweets220Favorites·Details
#3
среда е ден кога сѐ се средува, еве прво јас па останатото🥳 https://t.co/m5Ec5M5jdk
4ReTweets152Favorites·Details
#4
WATCH MORE SUNSETS THAN NETFLIX 💕 https://t.co/6g8aBXq3xI
20ReTweets86Favorites·Details
#5
A salad is not a meal, it's a style. 🥗 https://t.co/wV7uRRUPMS
8ReTweets110Favorites·Details
#6
Оваа лево е А д е л ❤️ https://t.co/YTFyYZq5Qm
7ReTweets106Favorites·Details
#7
Родител си за да го бодриш и му помагаш на своето дете. Кога ќе израсне во полнолетна особа, ТИ ВЕЌЕ НЕМАШ ПРАВО ДА МУ БИРАШ И НАМЕТНУВАШ МИСЛЕЊЕ.
Веќе тоа си е личност која сама за своите постапки одговара. Пушти го да биде што сака. Не можеш да управуваш со него.
13ReTweets88Favorites·Details
#8
Или што би рекла мајка ми: "Дур да излезеш, ќе му помине именденот." https://t.co/JXeAMguJNg
4ReTweets106Favorites·Details
#10
сабота е. ќе ме затечеш пак тука меѓу пијаници, клошари
и пропаднати коцкари, овде сум
божествено рамнодушно полна себе, ќе ме затечеш
меѓу тетки и малолетнички.. овде тука, ама дома. https://t.co/DIDg6IozDc
9ReTweets75Favorites·Details
#11
вашата омилена твитерџика си иде на викенд во провинција 💛 https://t.co/XmRR2NmsND
2ReTweets96Favorites·Details
#12
*најдалеку што мрда ѝ е тераса денес, но никако да прескокне да се наслади на сонцето во кое верува дека ѝ го средува животот кога ја грее*☀️ https://t.co/2TihLpfUit
1ReTweets98Favorites·Details
#13
Океј е да спиеш до доцна во ден без обврски. Океј е да гледаш цел ден серија со спуштени ролетни. Океј е да се качиш до средно Водно на сонце. Океј е да се шеташ низ град. Океј е да отидеш во шопинг 3 саати.
Океј е сѐ, ако тоа ве прави среќни. ❤️
15ReTweets50Favorites·Details
#14
аматерска, без резолуција, но моја. 🌝
ps. to the moon and back, remember? 🌚 https://t.co/Y9E7UxUuMG
9ReTweets61Favorites·Details
#15
Или ќе ми набие комплекс жеништево или ќе се заљубам во неа. Нема трето ❤️ https://t.co/Y0e6uXoeDf
3ReTweets74Favorites·Details
#16
Вашата омилена се врати да ви земе од сонценцето омилено🌞 https://t.co/C2yBIOE8GV
3ReTweets74Favorites·Details
#17
Čuvam noć od budnih https://t.co/o7pfzVHICN
3ReTweets62Favorites·Details
#18
The sun shines on https://t.co/jMDvK9JbJI've got to keep believing. 🌞 https://t.co/LmrF9zl40r
3ReTweets61Favorites·Details
#19
Let the 🌞 shine on your soul. ✨ https://t.co/XpOCxPOHdT
3ReTweets60Favorites·Details
#20
Ѝ раскажувам за синоќа 😅 https://t.co/2gCNwsTr3p
2ReTweets63Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1awesome blossom 🌸horridchildd224
2Андрејanevski_163
3Саретоmrcatorka102
4Решенаравенкаcudnocudo58
5двеста тристаnema_visoki49
6Мено Паузаmalaghata41
7Полтрол 🇮🇱neznajach32
8Филозофот 2.0firerot_31
9cup of TEA_tejka_30
10Ale✘✈♎ ™︎aviatorinsane26