TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

💫КроКо💫 @donroko1
#reach: 50436   ( 472nd )
#followers: 2446   ( 1711st )
Гласајте СДСМОВЦИ во Струга за Мерко да може да си обезбеди уште една кола од 100к евра и добијте пакет САНО сокчиња.
19ReTweets87Favorites·Details
Ако мислиш дека си глуп помисли дека некој на 30 Септември 2018 гласал за промена на име и устав на референдумот верувајќи дека гласа за бесплатно здравство во цела Европа и за влез во ЕУ.
12ReTweets63Favorites·Details
Ајде да се преброиме кој не има повеќе на Твитер! Дојде време и за ова да се дознае, гласајте масовно и РТ! Дали сте вакцинирани?
5ReTweets1Favorites·Details
Исклучете интернет за денеска. https://t.co/k89lgooSQo
8ReTweets38Favorites·Details
Неофицијално: Теута и ДУИ губат значително во Тетово и се доведува во прашање влезот во втор круг.
7ReTweets38Favorites·Details
Дали Заев во координација со Џес Бејли, Сорос и ЦИА исценира пад на гигантите Фејсбук и Инстаграм со цел да се раздрма ионака слабиот рејтинг на Христијан Мицкоски на две недели пред локалните избори? Останете по рекламите! https://t.co/mfwoW3oNet
7ReTweets28Favorites·Details
6ReTweets7Favorites·Details
Ој вие партиски полтрони... Нема сдсовски или вмровски градови туку Македонски.
6ReTweets17Favorites·Details
@arozgj @Igor_rujo Ај у Тетово нема кандидат МК у втор круг ама у Кичево да гласаш за Дехари треба да си дијагноза што би рекол Попов.
1ReTweets20Favorites·Details
Иначе во други држави митинзите се прават за неутралните граѓани како би ги убедиле да гласаат за некој кој и да е, а не за закоравеното партиско гласачко тело кое секако ќе гласа за нив... Логично нели?
1ReTweets15Favorites·Details
Малце нихилизам посабајлечки 😅 https://t.co/x3lmEoUBhl
1ReTweets4Favorites·Details
Јбг другови и Албанците ве научија. https://t.co/XEhSRfxnOp
1ReTweets11Favorites·Details
Третото е најопасно 🤣 https://t.co/fq87Es2zSw
1ReTweets3Favorites·Details
@MartianfromMKD @TempestOfFlame Им плукна во лице на сите симпатизери, членови и фанови на Нова Технократија што би рекла Најче 😏
1ReTweets2Favorites·Details
Не за џабе се сите тие вицови за џандарите. https://t.co/uApM4tJMXl
1ReTweets2Favorites·Details
@MaximOvertroll За лепче условно кажано.
1ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Stormfiretempestofflame2
2Сплинтерsinisa_goliotok2
3☀ Мarozgj2
4Фелдмаршал Игорче Развигорчеigor_rujo2
5ОбиченЧовекneutralniot2
6Волкот од шумата 🌲wolf_forest_2281
7☜☆☞ Чиз™ ☜☆☞c4i7z1
8Шербетcolombiodmk11
9Fever ☣🦠😷💀deadwronger1
10Вик Торviktor19s1