TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

doppler @doppler_e
#reach: 0   ( 26895th )
#followers: 421   ( 9449th )
@seirdotmk @o_spasovski Да е само тука... И не е доволно неколку дена, треба на смени да дежураат секој ден на вакви локации и пак кога ќе се тргнат ќе се прави истото.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Wubalubadubdubseirdotmk1
2Oliver Spasovskio_spasovski1