TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Драги Црни @dragi_crni
#reach: 0   ( 41749th )
#followers: 776   ( 5911st )
@dju_rdjica Ovako razmusljas i za devojkama na 35 godina ili samo za muskarcima?
17ReTweets0Favorites·Details
Единствениот некој со кој што треба да се натпреваруваш во било што си ти !
1ReTweets4Favorites·Details
Шо убаво си вее снег надвор 😍
1ReTweets4Favorites·Details
Важна вест за возачите: Сите кои имаат таблички со ознаката МК – мора да ги променат со НМК во овој рок https://t.co/UbQYBFmCgz via @tocka_mk
1ReTweets0Favorites·Details
@colombiodmk1 Требала да запре кај првиот факултет. Вака се преценила себеси.
0ReTweets3Favorites·Details
@DeteOdUlica Да знаеш да скијаш првин
0ReTweets2Favorites·Details
Нека стои ова овде !!! https://t.co/rPhFGahFNg
0ReTweets1Favorites·Details
@niighttstarr Напрчени се? 🤔
0ReTweets1Favorites·Details
@1KRealDeal Може имал поголем кур.
0ReTweets1Favorites·Details
@niighttstarr Ама кога ке ти влезе со се патики тогаш ке знаеш. 😁
0ReTweets1Favorites·Details
Додека и угодуваат на Бугарија, Македонија ќе се испразни https://t.co/urkE9l1M5V
0ReTweets0Favorites·Details
@drakulka143 Во право си. Од друга страна и девојките заборавија да се однесуваат како дами. Секоја втора се однесува како селанка.
0ReTweets0Favorites·Details
@Nedopirliva1 Вакви срања има 15 години наназад, само што не си запознаена со математиките.
0ReTweets0Favorites·Details
@CheGuev21277156 Таман си се тие за таму. Штом се дрзнале да прават немири и да уништуваат државен имот затоа што некој политичар им кажал дека мораат, тогаш нека скапат таму!
0ReTweets0Favorites·Details
@Generalot4 стара слика пред 10 години
0ReTweets0Favorites·Details
@Samosvesen Пикот на технологијата веќе е достигнат. Реално кај камерата и остали ситници остануваат за шминкање.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Плава ама Права 😏niighttstarr2
2Вампиркаdrakulka1431
3НЕДОПИРЛИВАnedopirliva11
4Мистеријаcheguev212771561
5Јонче®deteodulica1
6Generalotgeneralot41
7Точкаtocka_mk1
8V ₿⚡samosvesen1
9Шербетcolombiodmk11
10K-Real1krealdeal1