TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

karolus @dsaidkasd
#reach: 28003   ( 1198th )
#followers: 1138   ( 3318th )
#1
Дечки барам работа како диџеј, имам искуство

Би ве замолил за РТ
14ReTweets17Favorites·Details
#2
Bratot @El_Megunogovic koga go slushna odzata vo 17:00 vcera https://t.co/tAdEtGNwcX
4ReTweets12Favorites·Details
#3
Мојот став за министерката што се сликала гола 👇 https://t.co/zV1gJ5v7MQ
3ReTweets8Favorites·Details
#4
@Vajldy ја рипам за провинцијалци, преку глава ми е веќе дојдено
0ReTweets9Favorites·Details
#5
@Srbak @TheRealRubinBt играат Осогово - Победа без публика и има стрим на ФФМ сајтот и се слуша што муабети прават камерманите. Ова се муабетите
1ReTweets5Favorites·Details
#6
@gfkosogovo @aTwziPuuESGBXMP se e toa ubavo za oko no fudbalot i timot treba da bidat na prvo mesto https://t.co/UWUpRdeeAG
0ReTweets8Favorites·Details
#8
@kamijon007 @Magnetolicious dve sezoni od Kolede I Vasilica po red sum go jadel nå ovaa fora Venci😢
0ReTweets5Favorites·Details
#9
де бе де не ходи по гащи моля те
0ReTweets5Favorites·Details
#10
не ме фејвај со не лакиран прст, твитерџико
1ReTweets2Favorites·Details
#11
Добро утро.
*слика со кафе
0ReTweets4Favorites·Details
#12
#13
- Ана, 35 години, последен пат имала дечко во гимназија https://t.co/APODpH4fyx
0ReTweets4Favorites·Details
#14
@elfofiluvatarr ako nemaat leb neka jadat kolaci - Лејди Галадриел
1ReTweets1Favorites·Details
#15
Жени што викаат "синко" им нема оправија
1ReTweets1Favorites·Details
#16
кога Киро Глигоров рече "Ние сме Словени" I really felt that
0ReTweets4Favorites·Details
#17
На терминалов има четири грузинци што не им дале да влезат во Шенген и седат тука цела недела, жив доказ се овие грузински перници. Источна Европа е злато. https://t.co/ULuEUCZHVL
0ReTweets4Favorites·Details
#18
На Скопје му фали нов Пиколомини
1ReTweets1Favorites·Details
#19
ако сметаш дека наргиле е кул ствар жал ми е за сите луѓе околу тебе
1ReTweets1Favorites·Details
#20
dobra pozicija I sve ama ne znam iskreno nekako ne mi se zivee vo toj dzgan narecen London... mme
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Шеваљel_megunogovic12
2г. Влатко Вердерvlatko_werder10
3Ержебет Баториerzebet_batori8
4Наталиdajmunachovekot7
5ненадkrajchinovikj7
6czechoslovakistmisanthroporn6
7Венцо Утовар - Истоварkamijon0075
8Лејди Галадриелelfofiluvatarr5
9GFK Osogovogfkosogovo5
10Zarko Ristovskidecimalfawn42104