TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Чичко кумплунг @dupacotodtviter
#reach: 6424   ( 923rd )
#followers: 499   ( 8773rd )
Ако не купувала по четврт леб во продавница, мала е за тебе
2ReTweets12Favorites·Details
Кај девојките најголема улога има приоѓањето.
Зависи дали ќе и пријдеш со Ауди или пешки
2ReTweets11Favorites·Details
Тој: кога ќе ми го видиш питонот ќе се стаписаш
Питонот: https://t.co/cidLTxKH1g
0ReTweets10Favorites·Details
Човек со став 💪😂 https://t.co/1R5L9uuzqd
0ReTweets9Favorites·Details
Прашувам една
Твои се цицките?
Вели, уште три рати и мои ќе бидат
😂😂😂
0ReTweets7Favorites·Details
Завчера на бившата 20 пати и ѕирнав во профилот, вчера 15, денес до сега само еднаш
Ме губиш глупачо
0ReTweets6Favorites·Details
@EhemijaMk Не прочитав на време, играв хркљуш
1ReTweets2Favorites·Details
Повелете на Арома еклери https://t.co/gXJwdHm1VK
0ReTweets6Favorites·Details
@PrinceWhite1989 @naivnata6969 @Babyblue4433 @Anestezija12 @Vesna221091663 @_MarinaJaksic Ок брат... не продужувај да набројуваш, да не ме ставиш и мене на листа 😀
0ReTweets5Favorites·Details
@Hank___Chinaski Нашиот е кај Орбан
1ReTweets1Favorites·Details
@neznasgospodju Mi muški smo to uvežbali još kao deca 😂
0ReTweets4Favorites·Details
Кога бев мал не ми беше гајле како сум облечен. Гледам и на мајка ми не и било гајле 😂😂 https://t.co/5PPHQF1UKo
0ReTweets3Favorites·Details
@PrinceWhite1989 @Babyblue4433 @_MarinaJaksic @naivnata6969 @Anestezija12 @Vesna221091663 Бејби ти си му подножичка на Алистер 😃😃
0ReTweets3Favorites·Details
@BlackTaurus7 Не се ослободи ЦГ, туку сега е окупирана од Србија
0ReTweets3Favorites·Details
На прв дејт ќе ја носам на сладолед. Да видам што знае
0ReTweets3Favorites·Details
@DeteOdUlica @niighttstarr @opasnica666 Ќе ти остане. Нема да ја омажиш 😃😃
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1БејбиБлу 💋babyblue443322
2Наивнаnaivnata69697
3Плава ама Права 😏niighttstarr3
4АлишаАлмаз 💎ednazelba3
5Кашлицаkashlicataa3
6Aлистер Блекprincewhite19893
7oblandagetodevojka3
8Magneto 🧲magn3to03
9Dream Housedreamhouse993
10🖤❤ ZMIJURINAthealphawoman22