TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Уно Первето @dusheven_nemir
#reach: 40259   ( 623rd )
#followers: 4214   ( 841st )
Другарка бара работа, секое инфо добредојдено, ретвит копчето да гори, фала ви. https://t.co/TYrPKbE353
23ReTweets8Favorites·Details
Уште 5-6 закани од моите дека ќе ме избришат од живите и ќе дипломирам.
5ReTweets86Favorites·Details
Женско ако те бара кафе да пиете ни под разно не прифаќај, пирамидална шема ќе ти објаснува.
10ReTweets58Favorites·Details
Не секој што пие многу вода е здрав, можда амфас шмрка.
5ReTweets25Favorites·Details
На една потпишана Мис стоун на инста се двоумам да ѝ слајднам во дм: Здраво Мис Стоун може да ти го свирнам ко Мандана?
1ReTweets18Favorites·Details
„Животот е убав манови мои“ - Борла.
#НаТочак https://t.co/Ktsz2oSzfx
0ReTweets17Favorites·Details
Многу се потресоа 30+ ко за „кур ме боли генерации“.
2ReTweets7Favorites·Details
Mn tocno e ofa pozz do bivsata psihopatka edna https://t.co/Aq60a7t3KJ
1ReTweets2Favorites·Details
Дали тоа мене сега ме фатија суплементите дури од сабајле или ненормален бран на енергија добив од нигде никаде. Ќе залапам/запалам некоја.
1ReTweets2Favorites·Details
Сега сите ја бараат за да и ја пуштат форава и после нема да ебам епа нема да ебам.
0ReTweets8Favorites·Details
@spejs_fraerot Карактер!!! 😂
1ReTweets1Favorites·Details
@paparov Лебати подај џоинтот.
1ReTweets1Favorites·Details
Какво полу нуде добив во дм, телефонот го умацав. 😱
0ReTweets7Favorites·Details
Генерација растена на Good Will Hunting и Dead Poets society 😤😬
0ReTweets6Favorites·Details
@posleDIKnaPIK @RLothbrokJr @jabandzija Едни индустриски металци од Бирмингем.
0ReTweets3Favorites·Details
Во ова ебаве перверзните. https://t.co/jlo7ByZJV8
0ReTweets5Favorites·Details
Некој спомна јадење????? https://t.co/DdoH26uNvM
0ReTweets5Favorites·Details
Како женско си игра со моите емоции. https://t.co/loteG107rd
0ReTweets5Favorites·Details
Устата ѝ ја викам земја оти ми го голта.
0ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бокиspejs_fraerot5
2ɪɴᴛʀᴏᴠᴇʀᴛᴇᴅ ʙɪᴛᴄʜblur_emotion3
3Viko von Dromvikohyeah2
4Методија Белевскиmetodija692
5Shadowdodo__812
6Бети Бупbetyboop1211
7Macronimamacronima1
8Матилда Набукоqueenofthsouth1
9Патлак илити пиштолposlediknapik1
10𝐑𝐚𝐠𝐧𝐚𝐫 𝐋𝐨𝐭𝐡𝐛𝐫𝐨𝐤 - ᚱᚨᚷᚾᚨᚱ ᛚᛟᛞᛒᚱᛟᚲrlothbrokjr1