TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dzanna Molly @dzanna_molly
#reach: 66854   ( 362nd )
#followers: 8191   ( 240rd )
#5
У CV треба да си додадам: " Го кажува тоа што другите го мислат, ама се плашат да го кажат " ... \m/
10ReTweets31Favorites·Details
#6
Пошто у 97ма, глеам умревме без Сити Мол и маркети што работат до 10 вечер за јебани 199 денари маичка од Калиопе... И Бели Ноќови за усб кабелче да те чекам како бираш, да Бог да никад не одбрал... \м/
4ReTweets49Favorites·Details
#7
Од мене моеш ваква порука да добиеш... \м/ https://t.co/VdMYHEort2
4ReTweets37Favorites·Details
#8
Мајка ми ми рече дека сум пијаничиште... П И Ј А Н И Ч И Ш Т Е... !!!
4ReTweets33Favorites·Details
#9
Is masturbating a sign of loneliness or power... ?? Let's sink this in ... \m/
4ReTweets26Favorites·Details
#10
Yeah, sex is good ама си ја имаш ли акнато глаата со сета сила при хедбенгање од звучник... \m/
2ReTweets29Favorites·Details
#11
Тој : каков поклон сакаш... ?
Јас : похована даска и почешај ме за плешка...
4ReTweets19Favorites·Details
#12
@Eskobar_od_SK добро сеа, некои салами коа се на промоција мораш на влез на Тинекс да ги обележиш, иначе луѓето нема да знаат... \m/
1ReTweets25Favorites·Details
#13
Ахахахах и 250 денари чварки платив у Тинекс... 250 ДЕНАРИ !!! All good people, all good... 😭😭😭
0ReTweets25Favorites·Details
#14
Смрдам на лук, мастика, џин тоник, хедбенг и каење за горенаведеното... \м/
2ReTweets19Favorites·Details
#15
Добро утро добри луѓе... \м/ https://t.co/GWMfzf8C6q
1ReTweets22Favorites·Details
#17
Еве ви профи Хорор... \m/ https://t.co/G7ZhofeI1X
1ReTweets19Favorites·Details
#18
Спремив изненадување за вечер... Се напукав грав и кисела зелка... 😂😂😂😂😂😂
0ReTweets22Favorites·Details
#19
Добредојде настинка, све да ти ебам по список...

#доброутро
1ReTweets18Favorites·Details
#20
На вести зборат бла бла бла Ќе стане членка на НАТО...
Мајка ми: Ќе стане жими куроФ...

My Mother, Ladies and Gentlemen \m/ ...
0ReTweets20Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Спејс 🚀🌕spejs_fraerot13
2Aabyepat1enthater13
3Менде Гибнатиоmakdestruction12
4Еск0барeskobar_od_sk12
5Џеј Зи Куртишев 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿noluckmakedonec7
6🤘 Уно Проблемо 🤘dusheven_nemir7
7🆘Оптичка чВарка🆘catsdomeowmeow6
8družermfcmk5
9devojcetosokucinjatahejter_venus5
10Бен Квикprilepcaneco5