TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Брат му на Афера @dzilit
#reach: 0   ( 5666th )
#followers: 1746   ( 2562nd )
@Attaliates А невакцинираните умреа 2 години пред вас https://t.co/tW9FsXitbr
0ReTweets1Favorites·Details
@FoodandWineMK Смрдливи северџани
0ReTweets0Favorites·Details
@bipdirector What, aren't Macedonian/Bulgarian relations ruined with Agreement with Bulgaria from 2017?
What can now possible go wrong?
0ReTweets0Favorites·Details
@LostWeapons Wagner's with their bitch with camera.
0ReTweets0Favorites·Details
@aerodrom1312 Ќе си имаат за земање Украинците.
Русија е најголем снабдувач со оружје на Украина.
0ReTweets0Favorites·Details
@aerodrom1312 Кој документ?
0ReTweets0Favorites·Details
@aerodrom1312 снегулке, се истопи. ова е еден мал примерок од бројните руски нацисти. диши длабоко https://t.co/JWK5NqZypt
0ReTweets0Favorites·Details
@aerodrom1312 Нема мои нацисти.

Фашисти=нацисти=комунисти=социјалисти сите се твои

Само не се прави улав дека само од едната страна има нацисти, а вир другите сте "цвеќиња за мирисање"
0ReTweets0Favorites·Details
@aerodrom1312 Не се јавувам на секој твит за нацистите во Украина. Туку те соочувам со реалноста.

Сликата од рускиот нацист и текстот од телеграм, во исто време беа на ТЛ со твојот твит
0ReTweets0Favorites·Details
@aerodrom1312 Оригиналните нацисти https://t.co/DJGw6X2eRK
0ReTweets0Favorites·Details
@aerodrom1312 ти одговорив претходно, а ти прави се будала и понатаму
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Гоце Чекоров-Лансaerodrom13129
2Food & Wine MK 🇲🇰 🍽🍇🍷foodandwinemk1
3Чоџукот на Јанаки //////////chodjukot1
4Hans van den Bergbipdirector1
5DubokaVodaDrinaattaliates1