TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

❃Delfina❃ @dzundzul
#reach: 26389   ( 915th )
#followers: 1853   ( 2393rd )
ДОБРО ДЕЧКИ, ВТОР ПАТ ПИШУВАМ, ЗНАЕ ЛИ НЕКОЈ КАДЕ НА ДРУГО МЕСТО ВО СКОПЈЕ, ОСВЕН ВО КАПИШТЕЦ, ЗАВОД ЗА ВРАБОТУВАЊЕ ИМА КАНЦЕЛАРИИ?
10ReTweets22Favorites·Details
или во кратки црти: https://t.co/o4zrHu1h1H https://t.co/xzenrcQkrC
1ReTweets1Favorites·Details
@Karpa_1904 @infinity070707 @TheRedHair4 нормално, подомаќини од тетовци нема
0ReTweets3Favorites·Details
@mancesterovec7 а Скопје има “крем“?🤨
0ReTweets3Favorites·Details
@2eyeshadow така не учеа и нас
0ReTweets3Favorites·Details
@eklipssa ама како знаеш дека напишаното се однесува на тебе? 🤔Можеби си има повеќе симпатии и замисли сеа сите се препознаат.. ауу, хаос бре 😳
0ReTweets3Favorites·Details
@Ginger_man_mk @KlementinaSpas2 @Dr_Koljo ко од животинско царство на времето, ебаго 🤭🤭🤭
0ReTweets3Favorites·Details
до женетите: а бе дечки, не мора да се пронаоѓате баш сите во моите твитови. Пишаното е општо, мислам она што мене ми смета. Ако сте си искрени и си пишете одма дека сте женети тогаш ок сте. Пишаното во тој случај не се однесува на вас. 😊
0ReTweets5Favorites·Details
...добар ден.. https://t.co/QdtlSkSQCy
0ReTweets6Favorites·Details
има ли крај летово бе?? Ко 3 години да трае у пм више🙄
0ReTweets5Favorites·Details
чувството е преубаво кога ќе ги средиш работите како што треба. #себесакање
0ReTweets5Favorites·Details
@LeCaffeine @profesorkata68 порано, кога чував мало маче му правев топче од станиол (она златцено од чоколадо) и му го закачував со конец да виси над масичка или стол... да видиш ти играње... или пак со конецот му го влечев по под, урнебесно беше.😊😊
0ReTweets2Favorites·Details
@odKravari @tome_corner значи ти сакаш за појадок да јадеш или мекици или тиганици? 🤨
0ReTweets2Favorites·Details
@Esk0bar_0d_SK ратка пиратка јер не ги знам овие песни 😁
0ReTweets2Favorites·Details
@LosoBebe @Esk0bar_0d_SK а што точно да ми засладиш? 🤨🤨😁
0ReTweets2Favorites·Details
@LosoBebe @Esk0bar_0d_SK не ни ја пуштив 🤭... после ќе ја пуштам, ветувам🤚
0ReTweets2Favorites·Details
@TheRedHair4 или во одложување/планирање као.. „после ќе правам ова/ќе почнам со ова/ќе ставам ова...“ а тоа после не доаѓа никогаш
0ReTweets2Favorites·Details
@TheRedHair4 @The_Great1981 јас се трудам секој ден..тешко е ама мора така
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Владимирvampotheone10
2Ademacedonia ✪ademacedonia_5
3Со ситеchristyhris5
4Agαthαeklipssa5
5Професор Цветковиќtome_corner4
6Александарinfinity0707074
7Еск0барesk0bar_0d_sk4
8R P Glosobebe4
9Академик др. Кољоdr_koljo4
10Гоки СНЛ 🇲🇰goki_inter3