TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gamma.Dre 🔥🔥🔥 @echoo246
#reach: 131478   ( 6th )
#followers: 678   ( 5462nd )
#1
Норвешка. Убаина. https://t.co/A6DMlsMS8L
40ReTweets205Favorites·Details
#2
#3
Ако ти е тешко да станеш од кревет, нека ти текне на ова. Ај добро утро. https://t.co/AwW2brL3U6
28ReTweets141Favorites·Details
#4
Фејк твитер акаунти би лајк... https://t.co/Nqg1BofQMS
31ReTweets117Favorites·Details
#5
Нема плата а пуна маса... https://t.co/aCJ7CMp97z
29ReTweets114Favorites·Details
#6
Коа ќе ти рече "ТЕ САКАМ КАО ДРУГАР" https://t.co/wuAL8WKm64
27ReTweets110Favorites·Details
#7
Старо ама квалитетно. Добра ноќ другари... https://t.co/HKw7eW2k3A
24ReTweets114Favorites·Details
#8
Паметно искористување на простор. https://t.co/EVAI3dc8Sz
24ReTweets99Favorites·Details
#9
Бајк на рефус... https://t.co/PkT9nykjmL
21ReTweets77Favorites·Details
#10
Норвешка драги мои. За некои е само секојдневие, за други неостварен сон. Имајте среќен викенд. https://t.co/Eycckxc1V6
15ReTweets90Favorites·Details
#11
Едно слико, неколку херои и многу топлина. https://t.co/CUSZCNA3o2
18ReTweets73Favorites·Details
#12
Какви сте
на твитер vs у живо https://t.co/GeGHOdtNFt
21ReTweets64Favorites·Details
#13
Кога сме кај постењето, прабабами викаше:
Не треба да гледаш што внесуваш , туку што изнесуваш(кажуваш). Џабе постење ако душата ти е скапана.
18ReTweets65Favorites·Details
#14
Пуна месечина. Повторно Норвешка другови. https://t.co/xC3cNKSguA
13ReTweets76Favorites·Details
#15
Имаш некои супер моќи?
- Аха... https://t.co/RJAZuM1hmE
15ReTweets64Favorites·Details
#16
Техноложи. https://t.co/sH5ykAdVXZ
11ReTweets71Favorites·Details
#17
Помина панаѓурот у Неготино, време е за една поинаква свирка. https://t.co/gfh84pO8rH
17ReTweets52Favorites·Details
#18
Третасмена тигрица. https://t.co/jAjmv1IiJ2
10ReTweets69Favorites·Details
#20
Очекувања и реалност... https://t.co/Sme3unQ0Kf
14ReTweets56Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Гуру де Коркаш™bejbiboy122
2Дизајнеротdizajnerot49
3Шабани Нондаsanavabic31
4јАсСоБрАдАтА_jo_van28
5Играоркатаmartinilooover24
6Бјанка Мизелcrnokosa12319
7Dixonradovan_sm15
8г. Влатко Вердерvlatko_werder14
9Саретоmrcatorka10
10Мијакот 🇲🇰 🇪🇺mijakott9