TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

5 џи Еџ @edge972
#reach: 44393   ( 874th )
#followers: 3489   ( 1035th )
#1
Се истакна ли некој вечерва? #СподелиФотографија https://t.co/hnMoyLY8uM
5ReTweets38Favorites·Details
#2
Потера цвеќето 🌸 https://t.co/AAH3LvgHxV
3ReTweets32Favorites·Details
#3
Тато што значи тоа да влезеш у шеснаестерец?
- сеа тато ќе ми ти каже.. https://t.co/CG7l1g5bTo
2ReTweets34Favorites·Details
#4
Коа ќе ти се погоди денот и друштвото мх мххх.. 😎 https://t.co/tmX5ePoxR2
2ReTweets31Favorites·Details
#5
*чека есдеес ботовите да се организираат со релативизаторската реторика левел мора да научиме да живееме со короната, избори, кафани, кафиња, оџи, попои, литии, мите раце .. https://t.co/9y46uTpUFU
4ReTweets11Favorites·Details
#6
Дечки бе у реду е, помина. Одиме на избори! https://t.co/gv9HxQC8gQ
3ReTweets13Favorites·Details
#7
Ако не знае дека уствари увек врне на 2ри, а не на 1ви, мала е за тебе.
3ReTweets12Favorites·Details
#8
За добра скара нема лошо месо.. А и на денот му е сеедно што нее 1ви мај. https://t.co/sIVhvb8E6M
1ReTweets17Favorites·Details
#9
Да сумираме: станав на време но доцнев, ме касна нешто на увото и ми отече, доручкував на Караџица со поглед на Солунска, пиво не добив па дадов ја, се вратив окезен ко да е петак боже ме опрости..

Само еден обичен ден #НаТочак https://t.co/bLE7FlCBFG
0ReTweets19Favorites·Details
#10
Заебавајте се вие со оризот ама ми спаси 250 евра.. Ок му требаа 3 дена али заврши работа. Хаштаг бањат телефон.
0ReTweets17Favorites·Details
#11
Плакнење очи за штапци, за другите овчеполие на дланка https://t.co/Seo74pVUFm
0ReTweets17Favorites·Details
#12
Два пати екскурзии низ Југословија, младинец на денов и две работни акции, Подриње-Колубара '88 и Савудрија '89.. да, убав живот имаше. Лошото дојде после.. и се уште трае. https://t.co/AOPgysyTmZ
1ReTweets11Favorites·Details
#13
Му ги глеам магнетиве наредени по него и си велам:
- фрижидер брат колку си нашетан, шпорет да ти позавиди.
1ReTweets10Favorites·Details
#14
Ако до сеа не знаевте што е разумен компромис, нема ни викендов да научите.
2ReTweets7Favorites·Details
#15
Ми се бива брутално искрен.. ко за доброутро велам.
0ReTweets11Favorites·Details
#16
Во нормални услови денес пак ќе го трчавме скопскиот, слава му.
0ReTweets11Favorites·Details
#17
0ReTweets10Favorites·Details
#18
Корона морона ама ми влијае на продуктивност работа од дома. Во позитивна насока.
1ReTweets7Favorites·Details
#19
Коа Сали го сретна Хари
#СподелиФотографија https://t.co/7iUr7uNErP
1ReTweets7Favorites·Details
#20
Ме разбуди детството.. ко за доброутро велам https://t.co/ayPuQYDp5e
0ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Евианdotblackend14
2Elearthling_el11
3🚥катаринастопареска🚥katanatase10
4Руса Средаcalamitydzejn10
5Марипосаtennisizmydrug9
6Дарлаexmitevskad9
7L__lence__8
8Точкаtishinamalku6
9Тик Так на радио.tiktaknaradio6
10Lilithsanjichak_5